Yumbox – idealny lunchbox z przegródkami dla dzieci

Świetny lunchbox dla dzieci przeznaczony do przechowywania posiłków, które można zabrać ze sobą do szkoły czy na wycieczkę. Oprócz produktów typu warzywa, owoce czy pieczywo nadaje się także do konsystencji półpłynnych, gęstych, np. sosów. To bardzo poręczny pojemnik, który jest płaski i lekki, dzięki czemu świetnie nadaje się dla dzieci. Stworzony z wytrzymałego materiału, który gwarantuje, że podczas upadku nic się nie stłucze. Idealny pomocnik w przypadku, kiedy trzeba przechować jedzenie podczas podróży.

Jak wygląda pojemnik na żywność Yumbox?

Istnieje wiele rodzajów pojemników, posiadają one 4, 5 lub 6 wygodnych przegródek, dzięki którym możliwy jest estetyczny podział produktów żywnościowych. Dodatkowo ozdobione są barwnymi ilustracjami, co zachęca najmłodszych do korzystania z nich. Zamykany w szczelny sposób, na klips lub gumkę spinającą, w zależności od modelu. Można je używać zarówno w lodówce, zamrażalce, jak i mikrofalówce. To doskonała śniadaniówka, która pozwala na przechowanie przeróżnych artykułów żywnościowych, które po otwarciu są nadal oddzielnie, przez co wyglądają estetycznie i apetycznie. 

Yumbox jako lunchbox bezpieczny dla dzieci

Bez wątpienia Yumbox jest pojemnikiem w pełni bezpiecznym dla dzieci. Oprócz solidnego wykonania nadaje się do kontaktu z żywnością dzięki braku obecności BPA, BPS oraz szkodliwych ftalanów. Możemy być pewni, że nawet podgrzewanie w mikrofalówce nie sprawi, że do jedzenia przedostaną się niezdrowe substancje. Lunchboxy Yumbox spełniają restrykcyjne normy, które dopuszczają do kontaktu z żywnością –  US Food and Drug Administration (FDA) oraz Consumer Product Safety Improvement Act (CPSIA). Powstały one z materiałów tj. ABS, tritan oraz silikon.

Niezwykła śniadaniówka Yumbox – co ją wyróżnia?

Yumbox to prawdziwy hit wśród rodziców, ponieważ łączy funkcjonalność z nowoczesnym sposobem przechowywania. Śniadaniówka została stworzona przez firmę o tej samej nazwie (Yumbox), która słynie na całym świecie z z tworzenia nowoczesnych lunchboxów. Łączą one ideę japońskiego bento z żywieniowymi zwyczajami zachodu. Ich szczelność sprawia, że można przygotować zdrowy, zbilansowany posiłek w jednym pojemniku, który nie dopuści do pomieszania się produktów umieszczonych w oddzielnych przegródkach. 

Jakie produkty można przechowywać w Yumbox?

Możliwości jest naprawdę sporo. Począwszy od surowych lub gotowanych warzyw i owoców, po obiady z kaszą, sosami, mięsem wszelkiego rodzaju, a także kanapek, placuszków lub tostów i naleśników. Dzięki przegródkom, jakie posiada Yumbox można urozmaicić posiłek na wiele sposobów. Rodzic może włożyć do śniadaniówki to, co uważa za słuszne, przez co ma wpływ na to, co dziecko będzie jadło w szkole. Nawyki żywieniowe dzieci mogą być kształtowane we właściwy sposób dzięki lunchboxowi Yumbox. To świetna opcja, szczególnie dla dzieci, które mają nietolerancje pokarmowe oraz alergie czy inne problemy żywieniowe. Dzięki pięknie podanemu posiłkowi przygotowanemu przez rodzica dziecko z apetytem zjada właściwą dla niego żywność.

Przykład jednego z lunchboxów – Yumbox Panino

Ciekawym przykładem śniadaniówki dla dzieci jest Yumbox Panino. Największą jej zaletą są wymiary – jest odpowiednio płaska, dzięki czemu zmieści się do plecaka nie zajmując zbyt wiele miejsca. Posiada 4 wewnętrzne przegródki, które zapobiegają mieszaniu się produktów oraz nie przeciekają. Zapinana przystosowanym dla dzieci wygodnym klipsem, który jest bardzo wygodny w użyciu. 

Akcesoria wymienne oraz dodatkowe do lunchboxa Yumbox

Producent pojemników śniadaniowych Yumbox zadbał także o spersonalizowanie ich dzięki dodatkowym akcesoriom. Jest nimi np. termiczna torba, dzięki której można przechować żywność w cieple lub odwrotnie, dzięki chłodzącym wkładom sprawić, że się nie ogrzeje. Występują one w wersji z uchwytem lub bez. Dostępne są też idealnie pasujące wkłady chłodzące. W razie potrzeby można dokupić kolorowe, silikonowe pojemniczki na sosy lub dodatki, a także wymienne wkłady z przegródkami. Każdy z produktów (oprócz wkładów chłodzących) można myć w zmywarce oraz używać w mikrofalówce, co jest wyjątkowo wygodną opcją, szczególnie dla zapracowanych rodziców.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register