Pijany kierowca przewoził ciężarówką…gołębie

62-letni kierowca ciężarowego mana został zatrzymany przez policjantów z ruchu drogowego. Miał promil alkoholu w organizmie. Przewoził 330 gołębi pocztowych i miał je dowieźć do Gorzowa Wielkopolskiego. Konwojent, który z nim jechał miał 3 promile. Kierowcy grozi kara do 2 lat więzienia.
 
Zatrzymanie miało miejsce w miniony piątek około godziny 16. na drodze k22 w miejscowości Błotnica. Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli ciężarowego mana z naczepą. Wyczuli z kabiny woń alkoholu. Kierowcę poddali badaniu. 62-letni miał promil alkoholu w organizmie. Konwojent, który z nim jechał i miał wszystkiego pilnować miał 3 promile. Panowie przewozili 330 gołębi pocztowych, które odbierali od hodowców z całej Polski. Mieli je dostarczyć do Gorzowa Wielkopolskiego.
 
 
Policjanci znaleźli w kabinie puszki po piwie. Kierowca usłyszał zarzut prowadzenia w stanie nietrzeźwym. Grozi mu kara do 2 lat więzienia. Zwierzęta została zabrane przez trzeźwego kierowcę, którego zagwarantował przewoźnik.
 
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register