Uwaga! Będą utrudnienia w ruchu

Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu informuje, że w dniu 03.11.2021r. (środa) w celu przeprowadzenia remontu zostanie zamknięty przejazd tramwajowy u zbiegu ulic Królewieckiej i Bażyńskiego w Elblągu. Zamknięta będzie również ul. Sadowa.

Na czas prowadzenia robót zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, a ruch pojazdów będzie odbywał się poprzez zjazd zlokalizowany w pobliżu skrzyżowania ul. Królewieckiej i Kopernika. Przybliżony czas trwania remontu wynosi ok. 2-3 tygodni i jest uzależniony od warunków pogodowych. Prosimy o ostrożna jazdę i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Utrudnienia w ruchu – ul. Sadowa w Elblągu

Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu informuje, że w dniu 03.11.2021r. (środa) na ul. Sadowej na odcinku od Al. Grunwaldzkiej do ul. J. Kochanowskiego planowane są roboty polegające na układaniu masy bitumicznej. Powyższe prace będą wykonywane całą szerokością jezdni przy zamknięciu jezdni dla ruchu. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register