Biżuteria dla psa – praktyczny drobiazg dla pupila

Psiak jest Twoim oczkiem w głowie? W Pamiętaj o mnie doskonale to rozumiemy. W naszej ofercie znajdziesz kilka drobiazgów dla pupila. Drobiazgów, które nie tylko będą fajnym dodatkiem, ale też zwiększa bezpieczeństwo czworonoga. Zachęcamy do lektury!

Adresówka dla pupila

Adresówki to bardzo fajne gadżety. Zwłaszcza, jeśli są estetycznie wykonane. Na awersie adresówki może znajdować się praktycznie wszystko, na przykład podobizna przedstawiciela rasy Twojego psiaka. Dostępne są adresówki dedykowane takim rasom, jak:

  • border collie
  • pit bull
  • shih-tzu
  • husky
  • york
  • pomeranian
  • bernardyn
  • i wielu innym.

Zakupić także można adresówki w kształcie kostki, serduszka, kółeczka, w różnych wersjach kolorystycznych i w szerokim przedziale cenowym. Zawieszki nie mają ostrych, nieprzyjemnych w dotyku elementów, są lekkie i z pewnością nie będą przeszkadzać psiakowi w codziennych aktywnościach. Adresówki to nie tylko biżuteria dla psa, ale sposób, by zadbać o bezpieczeństwo czworonoga.

Adresówka – zwiększ bezpieczeństwo pupila

Chwila nieuwagi, niedomknięta furtka i pupil może wydostać się z posesji. Zdarzają się także sytuacje gdy psiak, na przykład podczas spaceru, czegoś się przestraszy i pobiegnie w nieznanym kierunku. Co wtedy?

Na rewersie adresówki znajduje się miejsce na grawer. Możemy wygrawerować nasze dane kontaktowe – adres, numer telefonu. Dzięki temu, gdy ktoś znajdzie psiaka, będzie wiedział, gdzie nas znaleźć, w jaki sposób się z nami skontaktować. Pupil wróci do domu, a my odzyskamy spokój.

Biżuteria z odrobiną prochów lub sierści pupila

Niestety, nadchodzi taki czas, gdy pupil umiera. Dla właścicieli jest to trudny okres. Bliscy zwierzęcia, często chcą mieć pamiątkę, która będzie symbolem wspólnie spędzonych chwil. Istnieje możliwość zamówienia specjalnej biżuterii.
Pamiętaj o mnie zajmuje się wykonawstwem różnych elementów biżuteryjnych – zawieszek z łańcuszkiem, pierścionków, bransoletek. W biżuterii, za pomocą żywicy epoksydowej, zatapiana jest odrobina prochów lub sierści pupila. Biżuteria wykonana jest z największą starannością, z wysokiej jakości materiałów – ze złota lub srebra.

Biżuteria z odcisku łapki

Kolejną propozycją jest biżuteria z odciskiem łapki psiaka. Wystarczy przesłać wyraźne zdjęcie łapki, tak, by były widoczne opuszki. Na podstawie fotografii zostanie wykonana zawieszka. Taka biżuteria to wyjątkowa pamiątka na całe życie.

Pamiętaj o mnie – biżuteria dla pupila, pamiątki po zmarłym przyjacielu

Pamiętaj o mnie to firma, w ofercie której znajduje się wyjątkowa biżuteria dla psów i kotów. Oprócz biżuterii firma wykonuje na zamówienie kryształy pamięci oraz biżuterię z odrobiną prochów bądź sierści pupila. Kolejną bardzo ważną usługą Pamiętaj o mnie jest kremacja zwierząt – psów, kotów, koni i innych zwierząt towarzyszących, a także sprzedaż urn.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register