Ciekawe szkolenie 25 października w Elblągu (wstęp wolny)

Krzysztof Wilczewski, trener biznesu i coach, zaprasza właścicieli firm, menadżerów i pracowników na inspirujące spotkanie pod hasłem “Bądź szefem, który jest mistrzem komunikacji”, z cyklu “Akademia Szefa”. Wstęp na szkolenie jest wolny, wystarczy potwierdzić swój udział przez Internet.

“Codziennie poświęcamy mnóstwo czasu i energii, zarówno w domu jak i w pracy, aby porozumieć się z innymi ludźmi – przekonywać ich, informować, zadawać pytania, być może motywować do działania. Nie zawsze udaje nam się osiągnąć porozumienie, często rodzi to frustrację, a nawet gniew, kiedy mamy wrażenie, że druga osoba nas nie rozumie lub ignoruje.

W procesie zarządzania czy sprzedaży jest dokładnie tak samo. Oczywiście przy pracowniku, czy kliencie nie możesz pozwolić sobie na okazanie pewnych uczuć, ale w duchu, kiedy nie ma tzw. „flow”, myślimy dokładnie to samo – że to strata czasu.

Bardzo często przyczyną tej nieefektywnej komunikacji jest niedopasowanie stylu komunikacji do typu osobowości Twojego rozmówcy, a warto wiedzieć jak to robić, by osiągać zamierzony cel” – mówi Krzysztof Wilczewski zapowiadając październikowe wydarzenie firmowane marką Personia – z pasją do ludzi.

Rozważając udział w tym szkoleniu warto spojrzeć na program:

  1. Czy jesteś zadowolony ze swojego kontaktu z podwładnymi (a oni z kontaktu z Tobą)?
  2. Czy wiesz jakie komunikaty trafiają prosto w serce Twoich pracowników?
  3. Czy potrafisz wzbudzić w nich motywację do działania?
  4. Czy wiesz w jaki sposób skutecznie przekazywać im negatywne i trudne informacje?
  5. Czy metody, które stosujesz sprawdzają się?

Na te oraz na wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź podczas 3-godzinnego spotkania, które odbędzie się w Elblągu 25 października.  Dowiesz się dlaczego ważne jest budowanie indywidualnego przekazu, dopasowanego do osobowości rozmówcy. Poznasz metody efektywnego budowania swojego komunikatu, który wpłynie nie tylko na jakość przekazu, ale również na relację na linii przełożony-podwładny.  To również świetna okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami i szefami zespołów.

„Bądź szefem, który jest Mistrzem Komunikacji”

Wydarzenie na Facebook
www.facebook.com/events/411756016213104

Rejestracja internetowa
https://evenea.pl/event/bs-elblag-komunikacja/

 
Publikacja w ramach świadczenia usług specjalistycznych związanych z promocją na rzecz przedsiębiorstw inkubowanych  – projekt „Startup House III – Inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register