Co znajdziemy na profilu firmy pożyczkowej?

Nieraz zastanawiasz się nad możliwością realizacji swoich celów (wyjazd na wakacje, remont, przykre, ale czasami leczenie, a obecnie mamy przed sobą zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Budżet domowy nieraz w takich sytuacjach trzeba natychmiast podbudować. Warto skorzystać z ofert instytucji pozabankowych i szybko pożyczyć pieniądze. Z taką ofertą przychodzą do nas Szybka Gotówka, Freezl i wiele innych.

Możesz zabiegać o udzielenie kredytu w banku, ale to zajmie Ci sporo czasu, a pieniędzy potrzebujesz na teraz, ad hoc. Zminimalizowanie formalności przez Szybką Gotówkę w dużym stopniu ułatwia ekspresowe pozyskanie gotówki. Banki będą wymagały od Ciebie spełnienia wielu warunków, które zupełnie nie są potrzebne przy udzielaniu pożyczki przez firmę. Na korzyść przemawia to, iż nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń z zakładu pracy, ani o zatrudnieniu, ani o wysokości dochodów.
W tym przypadku jednak istotny jest fakt, abyś miał stałe źródło dochodu.

Aby otrzymać pożyczkę wszelkie kontakty nawiązujesz drogą telefoniczną lub lepiej i pewniej poprzez stronę internetową firmy, link do strony Szybka Gotówka od razu przeniesie Cię w miejsce, które pozwoli Ci zawnioskować o pieniądze.  Następnie korzystając z danej strony wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest bardzo prosty i niewymagający. Po przesłaniu go do firmy otrzymasz akceptację. Dla stałych klientów proces przyznania pożyczki i przelania środków na konto zajmuje tylko 1 minutę. O pożyczkę możesz wnioskować również w rozmowie telefonicznej (wygodna forma dla tych, którzy nie lubią wypełniać druków), udzielisz tylko odpowiedzi na zadane pytania, a kwestionariusz za Ciebie wypełniają pracownicy. Pozostaje jeszcze jedna możliwość przesłania kwestionariusza i tą droga jest SMS. Reasumując, wypełnienie kwestionariusza, wysłanie, akceptacja i przelew na konto to czas około 15 minut. Szybszej obsługi klienta nigdzie nie znajdziesz. Warto jednak podkreślić, iż to dzięki wnioskom złożonym poprzez internet możesz skorzystać z różnych promocji, jak choćby pierwszą pożyczka całkowicie za darmo!

Parabanki bardzo dobrze opracowały system udzielania pożyczania pieniędzy przez internet. Do złożenia winsoku wystarczy Ci Twój dowód osobisty i dane w nim zawarte. Potrzebny będzie także dostęp do internetu, telefon i konto w polskim banku. To właśnie dzięki posiadanemu rachunkowi bankowemu instytucje pozabankowe mogą szybko potwierdzić Twoją tożsamość.

Zauważ też, że w przypadku wniosku o kolejną pożyczkę nie musisz już wypełniać ponownie kwestionariusza, wystarczy zalogować się na stronie, wybrać sumę i okres, w którym wnioskujesz o gotówkę, wpisać kod sms i wysłać nowy wniosek.

Maksymalna kwota o jaką możesz wnioskować w Szybkiej Gotówce wynosi 6 tysięcy, ale często zdarza się, że natychmiast potrzebujesz np. 500 zł. Przy założeniu, że oddasz te pieniądze w okresie 30 dni, prowizja jest niewielka, wynosi zatem, łącznie z oprocentowaniem 141,60 zł. Forma funkcjonowania Szybkiej Pożyczki stanowi doraźną pomoc dla potrzebujących, nie bez podstaw niektórzy taką pożyczkę nazywają pogotowiem finansowym. Szybko i sprawnie.

Pożyczkę możesz uzyskać nawet wtedy, gdy jesteś już pożyczkobiorcą w innej instytucji bankowej czy pozabankowej. Ważne w tym wszystkim jest to, abyś nie zalegał ze spłatą rat i nie figurował w rejestrze dłużników.

Nie zawsze udaje się wywiązać z obowiązku spłaty w ciągu 30 dni. Szybka Gotówka oferuje możliwość przedłużenia spłaty o 7, 14, czy nawet 30 dni. Trzeba pamiętać jednak o tym, aby w odpowiednim czasie zgłosić to do instytucji, wobec której mamy zobowiązania.

Szybką pożyczkę może uzyskać praktycznie każdy, kto ukończył 18 rok życia, czyli spełnia warunek dorosłości. To zobowiązuje. Przy szerokiej możliwości wyboru instytucji pozabankowych, to my dokonujemy wyboru i na nas spada wszelka odpowiedzialność i ponoszenie konsekwencji.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register