Deszcz szkodzi Świętu Chleba w Elblągu. Organizatorzy wydali komunikat!

Silne opady deszczu i niższe temperatury krzyżują plany organizatorom Święta Chleba, mieszkańcom Elbląga i turystom, którzy na elbląską imprezę przyjechali. W tej sprawie organizatorzy wydarzenia wydali dziś rano komunikat.

Ulewny deszcz, ziąb na dworze, nie sprzyjają spędzaniu czasu na elbląskim Starym Mieście. Krzyżują też plany organizatorom ten największej elbląskiej imprezie plenerowej.

W tej sprawie elbląski Ratusz wydał dziś rano komunikat.

”Ze względu na pogodę, turniej juniorów, który miał odbyć się w ramach I Międzynarodowego Elbląskiego Turnieju Rycerskiego został odwołany. Przepraszamy za niedogodności. Pozostałe punktu programu Turnieju pozostają bez zmian” – informuje Urząd Miejski w Elblągu.

Czy ulewne, intensywne opady deszczu spowodują również inne zmiany w programie Święta Chleba? Tego na razie nie wiadomo.

Pogoda nie będzie rozpieszczała!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed intensywnymi opadami deszczu oraz burzami z gradem. Ostrzeżenia w woj. warmińsko-mazurskim dotyczą powiatów: elbląskiego, braniewskiego i olsztyńskiego.

Ponadto województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego oraz mazowieckiego.

Na terenie tych województw IMiGW prognozuje intensywne opady deszczu do 45 milimetrów.

Program imprezy dostępny jest tu: http://elblag24.pl/swieto-chleba-w-elblagu-zobacz-finalowy-program-imprezy/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register