Dni Elbląga 2023. Co będzie się działo?

W wielu miejscach na terenie miasta i z licznymi atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Takie będą tegoroczne Dni Elbląga. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 czerwca. Podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miejskim przedstawiony został program całego wydarzenia.

DNI ELBLĄGA – SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Przedstawiamy dziś program tegorocznych Dni Elbląga. Za nami są już Dni Elbląga, które obchodziliśmy  w pandemii i z różnymi ograniczeniami. Dziś mamy dobrą i bogatą ofertę. Dni Elbląga odbędą się od 23 do 25 czerwca, pierwszy dzień to również zakończenie roku szkolnego. Mamy ofertę dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych – mówił prezydent Wróblewski – Wydarzenia odbywać się będą na placu przy katedrze, na Modrzewinie czy w Bażantarni. Jedną z gwiazd muzycznych będzie Marek Piekarczyk. Tradycyjnie już dużo będzie się dziać na wodzie. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie współtworzą liczne firmy i instytucje. Chciałbym wszystkim podziękować za włączenie się w organizację święta miasta, dziękuję również sponsorom i jeszcze raz gorąco zapraszam mieszkańców na Dni Elbląga – zapraszał prezydent.

Koszt tegorocznych Dni Elbląga to 333 tys. zł z czego 268 tys. zł to środki miasta, a 65 tys. to środki pozyskane od sponsorów.

plakat

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register