Groźny wypadek pod Elblągiem

W nocy z 2 na 3 grudnia br. około godziny 01:30 na drodze z Lisowa w kierunku Dłużyna, na wysokości Nowego Dworu doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w wyniku którego poszkodowane zostały dwie osoby.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca osobowego passata na wysokości Nowego Dworu z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z dogi, następnie uderzył w betonowa barierkę i dachując wpadł do przydrożnego rowu z wodą. Pojazdem podróżowały dwie osoby.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastępów ratowniczych okazało się, że jedna osoba wciąż pozostawała uwięziona w pojeździe. Działania straży polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ewakuowaniu poszkodowanego mężczyzny z rozbitego pojazdu. W tym celu konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. Obaj mężczyźni zostali odwiezieni przez ZRM do szpitala.

W działaniach brały udział 2 zastępy PSP z JRG nr 1 w Elblągu, tj. 9 ratowników, policja i ZRM.

opracowanie: st. sekc. Dawid Rogożyński

zdjęcia: mł. asp. Bogdan Wojtas

1 komentarz

  • ZORRO Reply

    6 grudnia 2018 at 08:29

    Klasyczna, podelbląska patologia w pasaciku 1.9 tdi. Zapie#@&lają jak oszołomy, później czytam te bzdury,ze patole poszkodowane. Chcacemu nie dzieje sie krzywda. Nie zal mi tych bezmozgow.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register