Groźny wypadek. Motocyklista trafił do szpitala w Elblągu

W piątek 14 lipca po godzinie 16.00 Służba Dyżurna Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem jednośladu i pojazdu osobowego.

Kierująca autem osobowym marki Volvo prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo powodując gwałtowne hamowanie motocykla. Kierujący motocyklem stracił panowanie nad jednośladem wywracając się na jezdnię.

fot. Straż Pożarna w Braniewie.Motocyklista, któremu pierwszej pomocy udzielili strażacy został przekazany dla załogi zespołu ratownictwa medycznego, który przewiózł rannego kierowcę do szpitala w Elblągu.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażacy ochotnicy z OSP Frombork, zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariusze policji.

1 komentarz

  • Halinablok84 Reply

    18 lipca 2023 at 11:41

    Funkcjonariusze z ruchu drogowego bo też jest groźnie Na ul. Malborskiej. Przy blokach 80,82.84,90,88,86 szczególnie przy bloku 84 nie potrafią doprowadzić do porządku kierowców wolno im wszytko pod balkonem 84 kierowcy wyrwali słupek by była ulica po chodniku pisaliśmy do stsży miejskie itp. to nas mają gdzieś i tyle.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register