Jak Twoja strona internetowa może zarabiać pieniądze? Pomożemy To Zrobić!

Jeśli Twoja strona internetowa nie jest wypełniona wartościowymi dla klientów tekstami, to nie pracuje dla Ciebie i Twojej firmy. Nie przynosi zysków, nie pozyskuje nowych klientów. Po co więc Tobie i Twoje firmie strona w internecie?

Strona internetowa firmy w Elblągu nie powinna być tylko efektowną wizytówką firmy. Powinna również przynosić przedsiębiorcy wymierne korzyści finansowe. Czyli przyciągać klientów i zarabiać pieniądze.

Sama wyszukiwarka google.pl wymusza na właścicielach stron, aby te były na bieżąco aktualizowane w wartościowe treści.

Nowy algorytm tej wyszukiwarki zaczął bardziej promować strony, które posiadają wartościową, przydatną użytkownikom treść. A więc strony, które de facto posiadają działy typu aktualności czy blog.

Strony statyczne, bez stale aktualizowanych treści, będą posiadały gorszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych względem tych, które regularnie są wypełniane wartościowymi tekstami.

Wiele sklepów internetowych bez sekcji aktualności czy bloga po prostu zniknęło z wyników wyszukiwania – bo nie zawierały na swoich stronach niczego, poza spisem dostępnych w sklepie artykułów.

A tymczasem Google pragnie – co nie zmieniło się od powstania tej wyszukiwarki – dostarczyć swoim użytkownikom najbardziej dopasowaną, wartościową treść.

Zatem nie o sprzedaż chodzi, ale o treść. Co więcej – ludzie zaczęli mieć już dość nachalnych reklam i natarczywego marketingu. Teraz sami zaczęli szukać wartościowych treści w Internecie. Takimi treściami także chętnie się dzielą. Jeśli są to treści odpowiednio przygotowane – to stanowią jednocześnie świetną reklamę. Nieprowadzenie aktualności na stronie czy bloga stało się więc bardzo kosztowne.

Ponieważ Twoi potencjalni Klienci mogą właśnie fascynować się informacjami zamieszczanymi przez konkurencję. A to oznacza, że pieniądze przechodzą Ci koło nosa.

Dlatego, aby:

  • – uzyskać lepszą pozycję dla swojej strony w wyszukiwarkach internetowych typu google,
  • – przyciągnąć do strony nowych klientów, zatrzymać obecnych,
  • – sprawić, by klienci zaczęli poprzez stronę zamawiać nasze usługi lub kupować produkty,
  • – spowodować, aby klienci sami sobie nawzajem polecali naszą stronę

Musisz zacząć stale, regularnie, ciekawie, niestandardowo zamieszczać informacje na naszej stronie internetowej. To spowoduje, że właśnie Twoja strona internetowa będzie najlepszym handlowcem i przedstawicielem firmy. Twoja strona zacznie sprzedawać Twoje produkty i usługi.

Do tego warto wspierać stronę internetową w Elblągu kampanią informacyjną na portalach facebook i twitter.

Pewnie to wszystko wiesz i rozumiesz, że tak trzeba robić, że Twoi konkurenci już pewnie zaczynają podobnie myśleć o swoje stronie internetowej. Mogą Ciebie w tym wyprzedzić i zacząć zarabiać na swojej witrynie pieniądze.

Wiemy, że ciężko pracujesz i nie masz często siły ani ochoty samodzielnie pisać teksty, prowadzić konta na facebooku i twitterze czy przygotowywać i wysyłać do mediów informacje prasowe.

My możemy to wszystko zrobić za Ciebie. Ty dostaniesz na swój adres e-mail gotowy tekst na temat swojej firmy, produktów czy usług. Będziesz go musiał tylko przeczytać i zaakceptować. Resztę już zrobimy za Ciebie.

 Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wykonamy stronę internetową dla firmy w Elblągu

Jeżeli Twoja firma, z jakichś powodów, nie ma jeszcze strony internetowej bądź obawiacie się, że budowa takiej strony internetowej będzie zbyt droga – mamy dobrą wiadomość. Zbudujemy dla Waszej firmy stronę internetową na miarę Waszych potrzeb i możliwości finansowych. Strona Waszej firmy będzie dobrze pozycjonowania, ładna wizualnie i niezwykle praktyczna, a co za tym idzie – pomoże Wam pozyskać nowych klientów poprzez wyszukiwarki internetowe.

Teksty na strony internetowe w Elblągu

Napiszemy teksty na stronę internetową w Elblągu. Będziemy ją stale aktualizowali o treści nam zlecone. Teksty napiszemy w poprawnym stylu gramatycznym, z zachowaniem zasad polskiej pisowni. Teksty zostaną wzbogacone o treści perswazyjne, pomocne w sprzedaży produktów czy usług. Będą zawierały również słowa oraz frazy kluczowe, wspierające pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych.

Konto na facebooku i twitterze w Elblągu

Poprowadzimy konto firmowe na facebooku i twitterze, zamieszczając systematycznie treści, których celami będą: kierowanie ruchu na stronę internetową, zachęcenie do zakupu, utrwalenie w świadomości potencjalnych nabywców marki firmy. Konto będzie żywe, dynamiczne, zbierające coraz większą ilość fanów marki.

Informacje prasowe

Żadne przedsiębiorstwo nie może nie komunikować się ze swoimi otoczeniem. Bardzo ważne jest nawiązanie dobrych relacji z mediami lokalnymi oraz branżowymi. To do nich warto kierować informacje prasowe ze wszystkimi nowościami, promocjami czy zmianami, jakie zachodzą w Państwa firmie. Oferujemy przygotowanie informacji prasowej, zgodnej ze standardami, jakimi rządzą się teksty prasowe. Stworzymy bazę mediów współpracujących oraz będziemy te informacje w Waszym imieniu wysyłać.

Newsletter

Newsletter to potężne narzędzie do zwiększania sprzedaży produktów lub usług każdej firmy. Dlatego liderzy w swoich branżach tak bardzo dbają i kładą nacisk na pozyskiwanie adresów e-mail obecnych oraz potencjalnych klientów. Newsletter służy do maksymalnego skrócenia obiegu informacji firma-klient, z pominięciem mediów czy rozdawania ulotek. Przygotujemy dla Was treści zachęcające do zapisu do newslettera, przygotujemy również treść newsletterów wysyłanych systematycznie do klientów.

Treści i hasła do reklam

Reklamując się w mediach warto zwrócić uwagę na odpowiedni przekaz. Nie tylko wizualny wygląd naszego anonsu jest ważny. Klienci bowiem zwrócą również uwagę na treść reklamy – jak jest napisana, co przekazuje, jak się komunikujemy z odbiorą, czy zmuszamy ich do wykonania akcji, czyli wzywamy do podjęcia decyzji. Wykonamy dla Państwa każdą treść reklamy, opatrując ją odpowiednią treścią, napisaną językiem perswazyjnym, wzywającym sugestywnie do podjęcia pożądanego przez nas działania.

Teksty sponsorowane w Elblągu

Nie zawsze sama reklama wyczerpuje to, co chcemy przekazać w formie reklamowej klientom przez media. Wówczas warto przygotować tekst sponsorowany. Ważne jest, aby treść takiego tekstu dawała naszej firmie odpowiednie korzyści w postaci zwiększenia sprzedaży. Dlatego tak ważne jest, aby ten tekst był skonstruowany w odpowiednio sugestywny sposób. Jeśli tekst znajdzie się w medium internetowym, warto zaopatrzyć go w słowa i frazy kluczowe dla naszej branży – będzie dodatkowo pomagał w pozycjonowaniu naszej strony internetowej. Oferujemy dla Państwa przygotowanie takiego tekstu sponsorowanego, zaopatrzonego w treści perswazyjne oraz słowa i frazy kluczowe.

Jeśli zainteresowała Was nasza oferta i widzicie już, jak wiele może dać Waszej firmie zastosowanie tych działań, chętnie spotkamy się i odpowiemy na wszystkie pytania.

Zobacz więcej na www.tekstnet.pl 

Napisz do nas na adres: kontakt@tekstnet.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register