Jak wybrać prezent na wieczór panieński?

Wieczór panieński to wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety, a także jej przyjaciółek, sióstr i znajomych. Warto zadbać nie tylko o zorganizowanie świetnej imprezy na tę okoliczność, ale również o wybranie oryginalnego i dopasowanego do gustu panny młodej prezentu, który sprawi, że będzie ona miło wspominać tę okazję.

  1. Jak wybrać prezent na wieczór panieński?
  2. Oryginalny prezent na wieczór panieński dla przyjaciółki
  3. Zabawny prezent na wieczór panieński
  4. Bezpieczny prezent na wieczór panieński dla koleżanki
  5. Jakich prezentów lepiej unikać?

Jak wybrać prezent na wieczór panieński?

Wybranie prezentu na wieczór panieński nie jest proste, ponieważ każda przyszła panna młoda jest inna. To, co dla jednej będzie oryginalne i zabawne, innej może wydać się nudne lub nawet niestosowne. Dlatego – podobnie jak w przypadku wręczania podarunków z każdej innej okazji – dobrze jest przyjąć zasadę, że im mniej znasz daną osobę, tym bardziej uniwersalny prezent powinieneś jej podarować. Niezwykle istotne jest także dopasowanie upominku do gustu obdarowywanej kobiety. Nie musi się to wiązać z drobiazgową analizą jej życiorysu – zazwyczaj wystarczy, że podarunek będzie (przynajmniej luźno) związany z zainteresowaniami, pasją czy hobby przyszłej mężatki (na przykład kalendarz z końmi, jeśli jest miłośniczką tych zwierząt.

Oryginalny prezent na wieczór panieński dla przyjaciółki

Jeżeli chcesz podarować przyszłej pannie młodej coś, o czym będzie pamiętała przez wiele lat, znakomitym pomysłem jest wybór oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu, który będzie jedyny w swoim rodzaju. Może być to na przykład indywidualnie spersonalizowany kubek lub poduszka ze zdjęciem, mozaika z fotografii do powieszenia na ścianie lub coś nawiązującego do waszych wspólnych wspomnień (na przykład pamiątka z podróży). Doskonałą propozycją są także vouchery na różne rozrywki takie jak masaż, skok na spadochronie, weekend w SPA, wycieczka do escape roomu, wyjście do centrum zabaw VR czy wiele innych. Szeroki wybór różnorodnych voucherów do zrealizowania na terenie całego kraju znajdziesz pod adresem prezentmarzen.com.

Zabawny prezent na wieczór panieński

Jeżeli dobrze znasz pannę młodą i jej poczucie humoru, możesz sprawić jej prezent, który będzie nie tylko miły, ale również zabawny. Tradycyjnie ta okazja zwykła się wiązać z dowcipami i zabawami opartymi o tematykę kończącej się panieńskiej wolności i przyszłego małżeństwa, jednak równie dobrze możesz wybrać zabawny podarunek związany z każdym innym typem humoru. Na przykład miłośniczce absurdalnego humoru z pewnością spodobają się nagrania ze skeczami grupy Monty Python czy zabawne gadżety z cytatami.

Bezpieczny prezent na wieczór panieński dla koleżanki

Jeżeli niezbyt dobrze znasz panną młodą i nie wiesz, co jej kupić z okazji wieczoru panieńskiego, dobrym rozwiązaniem jest postawienie na uniwersalne prezenty, które spodobają się każdemu. Świetnie sprawdzą się na przykład praktyczne upominki takie jak naczynia, pościel czy akcesoria do kąpieli, a także kosmetyki czy słodycze. Lepiej natomiast unikać bardzo osobistych czy odważnych prezentów, ponieważ mogą nie trafić w gust przyszłej żony lub nawet wydać się jej niestosowne.

Jakich prezentów lepiej unikać?

Jeśli znasz przyszłą pannę młodą bardzo dobrze, z pewnością doskonale wiesz, co wypada jej kupić i z czego będzie zadowolona. Natomiast w przypadku, jeśli jest to twoja dalsza znajoma, lepiej unikać prezentów związanych tematycznie z pożyciem seksualnym i podobnymi aspektami małżeństwa, ponieważ niektórym paniom może się to wydać obraźliwe. W takiej sytuacji dobrze jest też nie kupować alkoholu, ponieważ przyszła żona może być abstynentką. Przede wszystkim należy również unikać bardzo drogich i luksusowych podarunków (na przykład ekskluzywnej biżuterii), chyba że taka panuje w waszej relacji konwencja lub składasz się na prezent z resztą zaproszonych gości.

1 komentarz

  • Edyta Reply

    16 marca 2020 at 19:15

    Mnie koleżanki na wieczór panieński zabrały do wielkopolski. Latałyśmy w tunelu aerodynamicznym, potem pojechałyśmy d o Wrocławia, w końcu miałyśmy czas spędzić wszystkie razem, pożartować i powygłupiać się.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register