Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu robi furorę w całej Polsce

Portal Wirtualna Polska pisze o Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu. Wskazuje, że to placówka niezwykła wśród podobnych w całym kraju, która działa na podobnej zasadzie, jak przedszkola w Skandynawii. Furorę w internecie zrobił zwłaszcza filmik, który obejrzano na stronie przedszkola na facebooku ponad 800 tysięcy razy. Pokazano na nim jak dzieci z przedszkola w Elblągu bawią się w błocie!

Szczęśliwe dziecko to brudne dziecko” to motto Przedszkola Mały Europejczyk. Placówka z Elbląga udowadnia, że sporo w tym prawdy, a udostępniony filmik bije w sieci rekordy popularności – informuje Wirtualna Polska.

„Na początku września na Facebooku pojawił się filmik z umorusanymi maluchami taplającymi się w błocie. Choć niektórym trudno w to uwierzyć, właśnie tak dzieci spędzają czas w jednym z polskich przedszkoli – czytamy w portalu. – Placówka postanowiła być kreatywna i zapewnić swoim podopiecznym codzienną dawkę ruchu, niezapomnianą zabawę, pobyt na świeżym powietrzu i mnóstwo frajdy bez względu na panującą pogodę. Internauci oglądają nagranie i nie wierzą własnym oczom, bo oto powróciły radosne wspomnienia z beztroskiego dzieciństwa. Przedszkole Mały Europejczyk pokazuje, że idzie z duchem czasu, a nieszablonowe podejście możliwe jest nie tylko w Skandynawii.

Roześmiane buzie podopiecznych przedszkola mówią same za siebie – szczęśliwe dziecko to brudne dziecko. W niektórych placówkach wyjście na spacer jest wyzwaniem, a w Elblągu pokazali, że chcieć to móc.

Przeczytaj również: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/pozwolmy-dzieciom-bawic-sie-w-blocie-tak-jak-w-zlobku-przedszkolu-i-zerowce-maly-europejczyk-w-elblagu,11503.htm

Przedszkole Mały Europejczyk może pochwalić się 2 tys. metrów kwadratowych, mnóstwem piachu, ogromnymi ilościami wody i masą zabawek. Posiłki spożywane są na świeżym powietrzu, a maluchy mogą wyszaleć się do woli.

Na terenie przedszkola można też zauważyć domki na drzewie, trampoliny, a dzieci mogą odpocząć i uciąć sobie drzemkę w domkach lub namiotach. Nagranie zostało obejrzane ponad 800 tys. razy, internauci są zachwyceni.

“Ech, aż wróciły wspomnienia z dzieciństwa, brawo Pani Dyrektor tak trzymać” – głosi jeden z komentarzy.

Niesamowite! Jestem pod ogromnym wrażeniem placówki. Pierwszy raz widzę tak wspaniale przygotowane zajęcia” – pisze inna użytkowniczka.

“Super zabawa dla dzieciaczków. Więcej takich i podobnych pomysłów. Raj dla dzieci. Gratuluje” – dodaje inna.

Źródło: Wirtualna Polska


Cały tekst dostępny jest tu: https://parenting.pl/nie-wierza-wlasnym-oczom-film-z-polskiego-przedszkola-robi-furore-w-sieci


Przedszkole, Żłobek i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna!

O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących tego typu placówek w Polsce.

Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy leśny park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek, przedszkole i zerówkę Mały Europejczyk na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi!

Jak dołączyć do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu?

Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka, przedszkola i zerówki cieszą Ciebie najbardziej?

Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu
Tel. 515 406 883
ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg
e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl
https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register