Olimpia Cup w Elblągu

15 stycznia (sobota) w godzinach 9:00-15:30 odbędzie się w Elblągu V turniej piłkarski ” Olimpia Cup”, tym razem dla chłopców z rocznika 2014.

Zawody rozegrane zostaną na hali MOS przy ul. Kościuszki 77a.

W turnieju oprócz ZKS Olimpii Elbląg wezmą udział zespoły takie jak:
– Gigambis Osiczanka Osice,
– MKS Zatoka Braniewo
– Polonia Lidzbark Warmiński
– MMKS Concordia Elbląg
– Potok Pszczółki
– Barkas Tolkmicko
– Powiśle Dzierzgoń

W turnieju nie będzie prowadzonej klasyfikacji końcowej, wszystkie zespoły wygrywają i zajmują 1-sze miejsce.

“W tym wieku najważniejsza jest radość z gry, chcemy aby gra w piłkę nożną sprawiała chłopakom przyjemność, aby w trakcie zajęć treningowych czy właśnie takich turniejów – na twarzach naszych zawodników gościł uśmiech i zadowolenie.  Na wyniki jeszcze przyjdzie pora” – dodał trener rocznika 2014 Damian Ziemiańczyk

* W przerwie między meczami organizatorzy turnieju przygotowali dla zawodników świetną zabawę: “każdy los wygrywa” – będzie to loteria fantowa, w której każdy los będzie wygrywał, a do wygrania będą różnego rodzaju artykuły sportowe i nie tylko… o atrakcyjność gadżetów oraz sprzętu na loterię fantową zadbali:  firma AKAS z Kazimierzowa, zaprzyjaźniony z klubem sklep “Olimpijczyk”, Elbląska Gazeta Internetowa Portel.pl oraz sam klub ZKS Olimpia Elbląg.

Zapraszamy wszystkich sympatyków klubu oraz  Akademii ZKS Olimpii Elbląg (i nie tylko…) do kibicowania – sobota  15.01.2022 r w godzinach 09:00 -15:30 hala MOS przy ul. Kościuszki 77a.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register