Ratował ludzkie życie. Teraz sam potrzebuje pomocy!

Elbląscy strażacy apelują o pomoc dla swojego kolegi ze Szczytna. Karol Wojciechowski – strażak ratujący codziennie życie innych ludzi teraz sam potrzebuje naszej pomocy.

Karol Wojciechowski ma 32 lata i w marcu 2017 roku zdiagnozowano u niego nowotwór, który okazał się złośliwym chłoniakiem, rozlanym z dużych komórek B, niestety jak się teraz okazało jest nawrotowy.

– Nasz kolega przyjął już kilkanaście serii chemioterapii, jest także po przeszczepie komórek macierzystych, które miały gwarantować życie w zdrowiu na długie lata. Niestety po dwóch miesiącach wrócił na oddział Centrum Onkologii w Warszawie i po raz kolejny jest poddawany chemioterapii – piszą na swojej stronie elbląscy strażacy. – Karol ma dwójkę cudownych dzieci w wieku 3 i 6 lat oraz wspaniałą, wspierającą żonę, dzięki której się nie poddaje. Dla nich chce żyć!

Potrzebuje środków na konsultacje i nierefundowane leczenie zagraniczne. Jest strażakiem i podczas swojej ponad dziesięcioletniej służby pomagał innym osobom a teraz sam zwraca się do nas wszystkich o pomoc.

Wszystkie osoby, które chciałyby pomóc Karolowi w walce z rakiem mogą wpłacać dowolne kwoty – szczegóły na poniższej stronie:

https://skarbonka.alivia.org.pl/karol-wojciechowski

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register