Region. Potrącił dziecko na pasach i…uciekł

W rejonie skrzyżowania ulicy Mławskiej i Wiejskiej doszło do potrącenia dziecka na przejściu dla pieszych. Kierowca dostawczego renault nie zatrzymał się i odjechał. Mieszkaniec powiatu gołdapskiego został zatrzymany przez policjantów lidzbarskiej drogówki. 40-latek nie przyznaje się do potrącenia 7-latka. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 23.06.17 w okolicach skrzyżowania ulicy Mławskiej z Wiejską, kilka minut po godzinie 15:00. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, 7-latek podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych został potrącony przez kierującego renault trafic. Następnie, według relacji świadków, kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia.

Po kilku minutach, na trasie w kierunku Ornety, kierującego busem zatrzymali policjanci z lidzbarskiej drogówki. Mieszkaniec powiatu gołdapskiego był trzeźwy. Mężczyzna nie przyznaje się do potrącenia 7-latka. Policjanci zatrzymali 40-latkowi prawo jazdy.

Poszkodowany chłopiec został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Olsztynie, gdzie pozostaje na obserwacji. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register