Wynajmij samochód dostawczy. Jak to zrobić?

Wynajmij samochód dostawczy, ponieważ jeśli potrzebujesz takiego pojazdu, nie musisz od razu go kupować na własność. Wynajęcie popularnego „dostawczaka” pozwoli Ci na realizację Twoich zadań bez konieczności angażowania środków finansowych w zakup i utrzymanie takiego samochodu.

Wynajmij samochód dostawczy i oszczędź swoje pieniądze. Wiele przedsiębiorstw, ale również czasami także osób prywatnych potrzebuje wykorzystać samochód dostawczy. Czy to do przewiezienia transportu do i od klienta, czy też do przeprowadzki czy innych zadań.

Zakup samochodu dostawczego to spory wydatek – zwłaszcza, że tego typu samochody są potrzebne z reguły tylko do konkretnych zadań związanych z przewozem rzeczy o dużych gabarytach. Dlatego jeśli nie działacie w branży transportowej na co dzień, a samochód dostawczy jest Wam potrzebny jedynie sporadycznie, lepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie dostawczaka.

Kiedy warto wynająć samochód dostawczy?

Jeżeli prowadzicie działalność gospodarczą i potrzebujecie sporadycznie wykorzystać własny transport do przewozu wyprodukowanych towarów lub różnego rodzaju materiałów, warto skorzystać z opcji wypożyczenia samochodu dostawczego.

Możemy wynająć dostawczaka na godziny czy nawet dni – w zależności od tego jak długo taki wynajęty samochód dostawczy będzie nam potrzebny.

Osoby prywatne mogą wynająć samochód dostawczy w sytuacji, gdy potrzebują przewozu swoich rzeczy podczas np. przeprowadzki. Wtedy warto zwrócić się do firmy transportowej, która wynajmuje samochód dostawczy wraz z kierowcą i czasami ekipą przeprowadzkową na konkretne godziny.

Jeżeli jednak sami chcemy przewieźć nasze rzeczy, możemy wynająć samochód dostawczy z wypożyczalni samochodów. Wówczas taki samochód pozostaje całkowicie do naszej dyspozycji.

Dlaczego warto wynająć samochód dostawczy?

Przede wszystkim zakup samochodu dostawczego na własność, jeśli nie jest nam codziennie potrzebny, mija się z celem. Tego typu samochody są dość kosztowne w zakupie i utrzymaniu. Ponadto musimy jeszcze ponosić opłaty związane z ubezpieczeniem auta i przeglądami.

Jakie są zalety wynajęcia samochodu dostawczego?

  •  nie musimy angażować swoich środków czy kredytu na zakup samochodu dostawczego,
  • nie musimy ponosić kosztów jego ubezpieczenia, przeglądów, napraw,
  • nie musimy martwić się o miejsce postojowe dla wynajętego samochodu dostawczego,
  • korzystamy i płacimy tylko wtedy, gdy będziemy użytkowali wynajęty samochód dostawczy.

Jak wynająć samochód dostawczy?

Nie ma z tym większych problemów, ponieważ zdecydowana większość wypożyczalni samochodów posiada w swojej ofercie również samochody dostawcze do wynajęcia. Musimy tylko określić jakiego samochodu dostawczego potrzebujemy (można również wynająć busa do przewozu osób) i zarezerwować interesujący nas termin. Warto pamiętać, że czasami nie uda nam się wynająć samochodu dostawczego „z dnia na dzień”. Trzeba mieć na uwadze wcześniejszą rezerwację terminu.

Jakie dokumenty będą potrzebne do wynajęcia samochodu dostawczego?

Jeśli zastanawiacie się, jakie będą Wam potrzebne dokumenty do wynajęcia samochodu dostawczego, to nie musicie się martwić. Wystarczy dowód osobisty oraz prawo jazdy kat. B (dla samochodów do ładowności do 3,5 tony). Oczywiście będziecie musieli również podpisać umowę wynajęcia samochodu dostawczego oraz zapoznać się dokładnie z regulaminem danej wypożyczalni samochodów.

Warto też mieć na uwadze, że przy wynajmie samochodów obowiązuje płatność „z góry” za ustalony termin wypożyczenia samochodu dostawczego. Konieczne będzie również wpłacenie kaucji, która oczywiście jest zwrotna przy zdaniu wynajętego samochodu dostawczego.

Wynajmuj samochód dostawczy i zarabiaj.

Posiadasz własny samochód dostawczy? Nie jest ciągle potrzebny i często stoi na parkingu? Zacznij go wynajmować i zarabiaj na nim. Dodając ofertę w portalu wynajmij24.pl z pewnością szybko znajdziesz nowych klientów.

Bezpłatne ogłoszenia wynajmu w wynajmij24.pl – dodaj darmowe ogłoszenie

W pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość zamieszczenia szerokiej oferty dotyczącej swoich usług dotyczących wynajmu. Tu nie ogranicza Ciebie ilość znaków czy zdjęć. Piszesz swoje rozbudowane oferty, przedstawiasz swoje warunki najmu i zalety dotyczące skorzystania z Twojej oferty. Dodajesz tyle zdjęć, ile potrzebujesz. To Twoja oferta i tylko Ty decydujesz jak bardzo rozbudujesz swoje ogłoszenie by zachęcić klientów do skorzystania z niej.

Dzięki założeniu konta w pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość, w każdej chwili edycji swojej oferty – możesz coś zmienić w opisie, dodać nowe informacje, zdjęcia itp. Edytujesz swoją ofertę w każdej chwili. Nic Ciebie nie ogranicza w tym zakresie.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

Zrobisz to szybko i łatwo tu: https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register