Złóż wniosek o Nagrodę Prezydenta Elbląga

Wzorem lat ubiegłych Prezydent Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga. Wnioski można składać do 15 listopada.

Nagroda Prezydenta Elbląga – indywidualna lub grupowa – stanowi wyraz uznania za szczególne działania podejmowane na rzecz Elbląga i jego mieszkańców.

Przyznawana jest za okres mijającego roku kalendarzowego lub za całokształt działalności w jednej z kategorii: przedsiębiorczość i innowacje; działalność oświatowa i naukowa; ochrona zdrowia; kultura i sztuka; sport i turystyka; działalność ekologiczna; działalność społeczna oraz  kategoria inne.

Szczegółowy regulamin określający tryb i zasady przyznawania Nagrody Prezydenta Elbląga oraz wzór wniosku dostępne są poniżej. Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą mailową pod adresem dpkit@umelblag.pl.

Wnioski należy złożyć w wersji papierowej w Departamencie Promocji, Kultury i Turystyki przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu  oraz przesłać drogą elektroniczną w formacie do edycji na adres: dpkit@umelblag.pl w terminie do 15 listopada br.

Czekamy na propozycje osób/instytucji, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju naszego miasta.

REGULAMIN PRZYZNAWANIA NAGRÓD PREZYDENTA

WNIOSEK

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register