Znów potrącenie pieszej na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala!

Kolejne potrącenie pieszej miało miejsce w sobotę na ulicy Robotniczej w Elblągu. 30-letni kierowca peugeota potrącił 78-letnią kobietę, która przechodziła przez przejście. Trafiła do szpitala ze złamaniem kości podudzia. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Był trzeźwy.

Kolejne zdarzenie miało miejsce również w sobotę. W miejscowości Janówek (gm. Tolkmicko) 46-letni kierowca citroena najechał na jadącego przed nim rowerzystę. Poszkodowany trafił do szpitala w Elblągu. Doznał urazu ręki i biodra. W tym zdarzeniu policjanci również zatrzymali prawo jazdy kierowcy.

W obydwu przypadkach policyjne dochodzenia wyjaśnią przyczyny zdarzeń.

Rekordzista po alkoholu został zatrzymany w niedzielę w Pasłęku na ulicy Westerplatte. 20-latek kierujący audi miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w miniony weekend interweniowali 160 razy. Do pogotowia socjalnego przewieziono 9 osób. Funkcjonariusze z ruchu drogowego przebadali 190 kierujących na zawartość alkoholu w organizmie. Zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących. W czasie weekendu były dwa wypadki. Podczas zabezpieczenia WOŚP policjanci nie odnotowali interwencji.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

fot. zdjęcie poglądowe/archiwum

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register