Masz super plan? My też! Zrealizujmy go razem!

Nowy rok to czas planowania, postanowień i realizacji nowych przedsięwzięć. Jedyne, czego potrzebujesz, to motywacja i chęć do działania. Środki finansowe możesz mieć na koncie jeszcze tego samego dnia. Zobacz, gdzie znaleźć szybką pożyczkę.

Właściwy wybór i bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

Jeżeli nie lubisz lub nie masz czasu na odwiedzanie placówek udzielających wsparcia finansowego, regulaminy i umowy są dla Ciebie zawiłe i nieczytelne, obawiasz się ukrytych kosztów i niekorzystnych warunków, idealną opcją będzie pożyczka online. Niezbędne formalności załatwisz z zacisza własnego domu, dobierzesz odpowiednią dla siebie kwotę i ustalisz najkorzystniejszy harmonogram spłat.

W internecie znaleźć można mnóstwo różnych ofert, które niejednokrotnie kuszą atrakcyjnymi warunkami umowy. Nie wszystkie są jednak bezpieczne. Aby skorzystać z oferty pewnej, dzięki której otrzymasz prawdziwe pieniądze, a spłacać będziesz dokładnie tyle, ile zostało określone w umowie, warto wybrać opcję sprawdzoną. Najrozsądniejsze będzie skorzystanie z usług jednej z renomowanych firm, zajmujących się pożyczkami od lat. Istotnym wyznacznikiem będą też opinie klientów i rankingi branżowe.

Weź sprawy w swoje ręce z pożyczką samoobsługową!

Najpewniej czujesz się wtedy, gdy wszystkiego dopilnujesz sam? To świetnie się składa. Jedną z najlepszych i najwygodniejszych ofert pozabankowego wsparcia finansowego jest szybka pożyczka samoobsługowa PRO w https://www.provident.pl/pozyczka-internetowa, którą weźmiesz online o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. To od Ciebie zależy, jaka kwota Cię interesuje i w ilu comiesięcznych ratach chcesz ją spłacić. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,73% i jest jedną z najkorzystniejszych opcji dostępnych na rynku.

Szybka pożyczka samoobsługowa PRO umożliwia uzyskanie sumy od 300 do 15 000 złotych. Spłacać można ją w 3, 6, 12, 18, 24 lub 36 ratach, co oznacza, że jest to oferta, która umożliwia zaciągnięcie pożyczki na bardzo korzystnych warunkach. Możliwość rozłożenia pożyczonej kwoty na raty spłacane przez okres nawet 3 lat, nie obciąży domowego budżetu w sposób drastyczny.

Warunki uzyskania z szybkiej pożyczki samoobsługowej PRO

Aby uzyskać kwotę w wysokości nawet 15 000 złotych w ramach pożyczki samoobsługowej PRO, trzeba mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty oraz zaświadczenie o stałych dochodach z tytułu umowy o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenie, rentę lub emeryturę. Następnie wypełnić należy wniosek dostępny online, zaakceptować ofertę oraz potwierdzić swoje dane. Ponadto niezbędne jest posiadanie adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego oraz konta bankowego, na które przelana zostanie uzyskana kwota pożyczki.

Oferta produktowa „Pożyczka Samoobsługowa PRO” trwa od 26.01.2022 r. i dotyczy pożyczki oferowanej przez Internet spłacanej w 3, 6, 12, 18, 24 lub 36 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 300 zł do 15 000 zł. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,73%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 500 zł (w tym: prowizja 230 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 230 zł, odsetki 0 zł), 23 miesięczne równe raty w wysokości 229,17 zł, ostatnia (24.) miesięczna rata w wysokości 229,09 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.01.2022 na reprezentatywnym przykładzie „Pożyczki Samoobsługowej PRO”.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register