Mikołajki na Lodowisku w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny na niezapomniane i pełne wrażeń Mikołajki na lodzie. Wspólna zabawa odbędzie się w piątek, 6 grudnia, na elbląskim lodowisku Helena.

Przez cały rok czekamy na ten jeden wyjątkowy dzień, w którym elbląskie lodowisko Helena odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii, czyli Święty Mikołaj. Z tej okazji w piątek, 6 grudnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Mikołajki na lodzie z Media Markt. Zaplanowano dwie sesje: pierwszą na godzinę 10.00 przeznaczoną dla grup zorganizowanych ze szkół i klubów sportowych, a drugą na godzinę 18.00 dla całych rodzin. Każdą z sesji rozpocznie mini koncert, podczas którego uczestników zabawy rozgrzeje Łukasz Gesek. Pomagać mu będą bajkowi pomocnicy, którzy będą zachęcać do wspólnej zabawy. Na wszystkich uczestników czekają konkursy, zabawy taneczne i wiele innych niespodzianek gwarantujących moc atrakcji.

– Mikołajki to oczywiście czas kojarzony ze świętami i prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja – informuje Marek Kucharczyk, z-ca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. – Tak będzie także w piątek na lodowisku Helena, gdzie odbędą się Mikołajki na lodzie z Media Markt. W czasie wspólnej zabawy nie zabraknie konkurencji, w których swoimi umiejętnościami będą musiały wykazać się nie tylko dzieci, ale także dorośli.

Należy pamiętać, że podczas Mikołajek na lodzie ilość uczestników jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane udziałem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji i zakupu wejściówek, by uniknąć stania w kolejkach lub sytuacji, w której zabraknie dla kogoś biletu. Jednocześnie informujemy, że podczas imprezy nie będą obowiązywały karnety miesięczne.

Mikołajki na lodzie z Media Markt odbędą się w piątek, 6 grudnia, na lodowisku Helena. Pierwsza tura o godzinie 10.00 przeznaczona jest dla grup zorganizowanych (szkoły, kluby sportowe). Bilety w cenie 5 zł od osoby (opiekun gratis). Istniej możliwość wypożyczenia łyżew w cenie 7 zł za parę.

Termin nadsyłania zgłoszeń oraz wykupu biletów dla grup zorganizowanych upływa 3 grudnia. Druga tura na godzinę 18.00 skierowana jest do dzieci i rodziców oraz młodzieży. Bilety w cenie 5 zł ulgowy i 10 zł normalny. Wypożyczenie łyżew to koszt 7 zł za parę. Wejściówki indywidualne można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16.00 do 19.30 oraz soboty i niedziele w godz. 12.00 – 17.00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

Rezerwacja biletów i odbiór wejściówek odbywać się będzie do czwartku, 5 grudnia do godz. 19.30. Po tym terminie nieodebrane bilety z rezerwacji trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register