Rozpoczynasz działalność gospodarczą? Zobacz jak wynajmując z wynajmij24 możesz zaoszczędzić

Otwierając działalność gospodarczą w obecnych czasach kryzysu i wysokiej inflacji, trzeba bardzo oszczędnie i rozsądnie zarządzać swoim budżetem. Dlatego w wielu przypadkach warto zrezygnować z zakupów na rzecz wynajmu różnych potrzebnych nam rzeczy. Zobaczcie, jak to można zrobić z naszym poradnikiem wynajmu w wynajmij24.pl.

Decyzja zapadła i postanowiliśmy rozpocząć działalność gospodarczą. Mamy dobry pomysł i wierzymy, że może nam się udać. Mamy również do dyspozycji pewien budżet na rozpoczęcie działalności. I teraz najważniejsza rzecz – w obecnych czasach, niepewności gospodarczej, kryzysie, wysokiej inflacji powinniśmy postępować bardzo ostrożnie.

Dlatego jeśli to możliwe, warto wynająć potrzebne nam rzeczy do naszej działalności gospodarczej niż je kupować. Dlaczego? Ponieważ wynajem, przynajmniej na początku naszej działalności firmy, jest tańszą i bezpieczniejszą opcją niż zakup potrzebnego sprzętu.

Co, jeśli jednak Twój pomysł na firmę nie wypali? Wtedy zostaniesz z zakupionymi sprzętami, które będziesz musiał sprzedać, aby chociaż częściowo odzyskać zainwestowany kapitał. Jeśli jednak postawiliście na wynajem, w razie niepowodzenia będziecie mogli po prostu zakończyć czas wynajmu, nie tracąc aż tak wiele pieniędzy jak w sytuacji gdybyście mieli ten sprzęt kupić.

Co możemy wynająć zamiast kupować przy rozpoczęciu działalności gospodarczej?

Wynajmij lokal na siedzibę firmy

Przede wszystkim, jeśli otwieracie firmę, musicie posiadać siedzibę. Oczywiście w tym wypadku najlepiej wynająć odpowiedni lokal. Jeśli Wasza działalność nie polega na dobry dostępie dla klientów i na przykład świadczycie usługi z dojazdem do klienta czy przez internet, warto wynająć lokal dla firmy z dala od centrum miasta czy na wyższej kondygnacji budynku – wtedy wynajem lokalu dla firmy będzie na pewno tańsze.

Na pewno zaś nie rzucajcie się od razu na zakup danego lokalu dla siedziby Waszej firmy.

Zobacz nieruchomości do wynajęcia w wynakmij24.pl
 

Wynajmij samochód zamiast kupować

Samochód to dziś jedno z podstawowych narzędzi każdej osoby, która prowadzi działalność gospodarczą. Trzeba przecież dojechać do klienta, zawieźć nasz produkt, pojechać do kontrahenta na rozmowy w sprawie współpracy. Dlatego jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z prowadzeniem firmy, a nie posiadacie własnego samochodu, lepiej wynająć samochód niż od razu kupować. Dzięki temu macie możliwość za niewielką miesięczną kwotę korzystać z nowego lub kilkuletniego auta, które normalnie kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych. Możecie samochód wynająć w systemie długoterminowym lub na konkretne dni, kiedy jest nam potrzebne auto. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych do wynajęcia, jak i wynajmu samochodów dostawczych czy busów.

Dzięki wynajęciu samochodu możecie ograniczyć koszty związane z wykupowanie ubezpieczenia, opłacaniem przeglądów technicznych, niezbędnych napraw mechanicznych – te wszystkie wydatki pokrywa firma, która nam auto wynajmuje. Nas interesuje tylko paliwo, które wynajęty samochód spala.

Wynajmując samochód zamiast kupować, oszczędzacie na początku przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych na jego zakup.  

Zobacz samochody do wynajęcia w wynajmij24.pl
 

Wynajmij potrzebny sprzęt z wynajmij24

Podobnie rzecz się ma z wynajmowaniem potrzebnego sprzętu do prowadzenia działalności gospodarczej. Bez względu na to czy potrzebujecie do prowadzenia firmy dobrej jakości laptopa, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego, sprzętu budowlanego czy remontowego, wszystko możecie na początku wynająć na potrzeby Waszej firmy.

Na rynku funkcjonuje wiele firm, które świadczą usługi wynajmu laptopów, smartfonów, aparatów fotograficznych czy chociażby sprzętu budowlanego czy potrzebnego do wykonania remontu. Jeśli więc potrzebujesz do swojej działalności takiego sprzętu, warto go na początku wynająć, zamiast od razu kupować.

W ten sposób oszczędzacie środki na zakup potrzebnego Wam sprzętu, ale też unikacie kosztów jego serwisowania czy naprawy. W wielu przypadkach, jeśli wynajęty sprzęt ulegnie awarii, wypożyczalnia sprzętu dostarcza Wam nowy egzemplarz odbierając od razu ten niesprawny.

W portalu wynajmij24.pl znajdziecie oferty wynajmu rozmaitego sprzętu, który może Wam być potrzebny przy prowadzeniu firmy.

Zobaczcie tu: www.wynajmij24.pl
 

Jak wynajmować przez portal wynajmij24.pl?


Jeśli posiadacie już swój profil w portalu wynajmij24.pl możecie przeglądać ogłoszenia wynajmu oraz wynajmować to co Was interesuje. Wystarczy kliknąć w zamieszczoną ofertę, zapoznać się z opisem oferty, obejrzeć zamieszczone zdjęcia i poznać cennik wynajmu oraz warunki. Jeśli wszystko Wam pasuje, możecie przystąpić do wynajmu. Klikacie w przycisk „wynajmij teraz” przy cenniku.

Wiele osób czy firm, które wynajmują różne rzeczy – wprowadza terminarz dostępności oferty. Wówczas w ofercie pojawia się opcja wyboru interesującego nas terminu wynajmu. Po wybraniu terminu klikamy „Podsumowanie Rezerwacji”.

Teraz mamy dwie opcje. Jeśli terminy wskazane przez nas są dostępne, zostanie przekierowani do opcji realizacji wynajmu. Zobaczymy podsumowanie naszego zamówienia wynajmu z cenami oraz terminem. Proszę pamiętać o akceptacji regulaminów.

Zostaniemy również poproszeni o opłacenie zaliczki w ustalonej kwocie. Opłacenie zaliczki, która zostanie przekazana firmie/osobie wynajmującej to gwarancja tego, że nie wycofamy się z transakcji. Resztę pozostałej kwoty zapłacimy już firmie/osobie przy odbiorze wynajętej rzeczy i podpisaniu umowy wynajmu.

Jeśli firma/osoba, która wynajmuje różne rzeczy ma zajęte już terminy wynajmu pojawi się opcja „Zapytaj o dostępność” – wówczas firma dostanie mailowo Wasze zapytanie o wolny termin wynajmu interesującej nas rzeczy. Jeśli termin jest wolny, otrzymamy taką wiadomość mailem, oczywiście z linkiem do dokończenia transakcji.

To wszystko – życzymy udanego wynajmu z portalem wynajmij24.pl!


Portal wynajmij24.pl to nowoczesna platforma internetowa łącząca w jednym miejscu wszystkich tych, którzy oferują wynajem różnych rzeczy oraz osoby, które najmu szukają.

W prosty, intuicyjny sposób zamieścisz tu ogłoszenie wynajmu lub znajdziesz to co chcesz wynająć. Bez tracenia czasu na szukanie i w sposób gwarantujący bezpieczeństwo.

Tu szybko, ławo i za darmo zrejestrujesz swoje konto w portalu wynajmij24.pl: https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register