Czytelnik: „Siódemka” to obecnie „droga przez mękę”

– Dopóki nie wybudują całej „siódemki” do Gdańska, nie wybiorę się już w tamtym kierunku – pisze do nas Czytelnik, który wskazuje, że w ubiegłą niedzielę stał w kilkugodzinnych korkach.

„To co obecnie się dzieje na „siódemce” to horror. Oblężenie samochodów w obu kierunkach. Remontowana trasa nie wytrzymuje takiego natłoku aut. Kiedy jeszcze dojdzie tam do kolizji czy wypadku to robi się dramat. Poważnie zastanawiałem się czy w sezonie urlopowym nie powinno się wyznaczać objazdów dla kierowców jadących do Gdańska. Bo teraz to jest jakiś koszmar” – pisze nasz Czytelnik.

Policja przyznaje, że w niedzielę przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu na trasie krajowej numer 7 z Gdańska do Warszawy. Powodem było duże natężenie ruchu na tej trasie.

Jak informowało Radio Olsztyn, korek między Jazową a Janowem w kierunku Warszawy miał długość prawie 4 kilometrów.

Wcześniej z powodu zderzenia się dwóch aut osobowych przez kilka godzin  utrudniony był przejazd między węzłami Elbląg Południe a Elbląg Wschód. Rozbite samochody blokowały jeden pas i ruch odbywał się wahadłowo.

fot. OSP Nowy Dwór Gdański.

2 komentarze

 • Mateu$h Reply

  21 sierpnia 2018 at 07:54

  Aby było lepiej najpierw musi być trochę gorzej, już tyle się przemęczyliśmy to i damy rade jeszcze przez te 2 miesiące.
  A jak już od Października pojedziemy nową dwu pasmową drogą to każdy szybko z Nas zapomni o tych ogromnych korkach i utrudnieniach.

  Bedzie dobrze 🙂

  pozdrawiam

  • XDDD Reply

   21 sierpnia 2018 at 18:27

   XD

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register