Elblążanka w pierwszej edycji The Voice Kids. Czy ma szansę na sukces?

Elblążanka Swietłana Boguska bierze udział w pierwszej edycji programu The Voice Kids.  Czy dziewczynka z naszego miasta ma szansę na sukces? Czy uda jej się wejść do którejś z drużyn? To zobaczymy już w sobotę.

10-letnia uczennica Akademickiej Szkoły Podstawowej w Elblągu ma wielki talent wokalny. Udowodniła to już podczas Międzynarodowego Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu, który odbył się 2 kwietnia ub.r. w Swietłogorsku w Rosji. Dziewczynka urzekła jury własną interpretacją piosenki Anny German „Tańczące Eurydyki”, otrzymując od każdego z jego członków najwyższą notę. Swietłana pokonała wszystkich wokalistów w swojej kategorii wiekowej, z kilku krajów, między innymi z Łotwy, Rosji, Litwy.

zapowiedź odcinków 7 i 8

?Kto nie może się doczekać soboty⁉ ?⬇zapowiedź odcinka⬇ sobota, 20:05, TVP2

Publié par The Voice Kids TVP sur mercredi 17 Janvier 2018

voice

Oficjalny zwiastun programu:

https://www.youtube.com/watch?v=IBGMRfAY9B0

W czerwcu 2017 roku Swietłana wystąpiła na festiwalu Gdynia Open, na który zdobyła nominację zajmując drugie miejsce na festiwalu Mini Gdynia Open, gdzie również wykonywała utwór „Tańczące Eurydyki” Anny German.

Elblążanie Swietłany Boguckiej  mogli posłuchać również w czerwcu, podczas ubiegłorocznych Dni Elbląga, na dużej scenie.

Teraz 9-letnia elblążanka próbuje swoich sił w programie TVP2 The Voice Kids. To już spora szansa na profesjonalną karierę muzyczną.

„The Voice Kids” to muzyczny talent-show, który obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie sam jak w „The Voice of Poland”.

W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program będą: Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski

Podczas „Przesłuchań w ciemno” każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: stypendium oraz możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska. O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register