Miss Ziemi Braniewskiej już w ten weekend!

W najbliższą sobotę, czyli 3 marca w Braniewskim Centrum Kultury odbędzie się finał Miss Ziemi Braniewskiej 2018 Anna Kowalczyk razem z partnerami między innymi z Martą Piątkowska uczestniczą w organizacji tego wydarzenia.

Miss Ziemi Braniewskiej 2018 to pierwszy tego typu konkurs który odbywa się Braniewskim Centrum Kultury.

W trakcie gali zostaną wybrane finalistki , pretendujące do tytułów Miss Ziemi Braniewskiej 2018 oraz Miss Nastolatek Ziemi Braniewskiej 2018 w tytuły komplementarne.

Kandydatki wystąpią w sukniach elbląskiej projektantki Anny Kowalczyk.

Za piękny makijaż będzie odpowiedzialna między innymi Ewelina Rysicka, Elbląska makijażystka która pasję przemieniła w profesjonalną usługę.

Wybory to wydarzenie towarzyskie które w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze jest współorganizowane z lokalnymi przedsiębiorcami takimi jak spółka L MP biznes Consulting z siedzibą w Elblągu którą reprezentuje Marta Piątkowska.

Pani Marta zajmuje się doradztwem biznesowym oraz posiada certyfikat firmy godnej zaufania Gold 2017.

– Wybory Miss Ziemi Braniewskiej 2018 nie odbyłyby się gdyby nie wsparcie partnerów i zaprzyjaźnionych firm które pomagają w realizacji tak ogromnego przedsięwzięcia dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i za ogromne wsparcie – mówi Anna Kowalczyk organizator i właścicielka Pracowni Artystycznej.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register