Pora zmienić materac na nowy? Odkryj bogactwo zalet płynące z wyboru materacy i łóżek Hilding Anders

Wybór materaca nie jest prosty. Poza odpowiednio dobranymi parametrami, spore znaczenie ma też jego jakość. Dlatego warto wybierać produkty renomowanych producentów – na przykład Hilding Anders.

Problem jest do tego stopnia poważny, że wielu z nas w ogóle zapomina o wyborze materaca, śpiąc na nieprzeznaczonych do tego kanapach czy wersalkach. Kolejny problem to zwlekanie z wymianą zużytego materaca. Tymczasem nawet najlepsze produkty po jakimś czasie – zwykle po 8-10 latach – tracą swoje właściwości i przestają zapewniać zdrowy sen. Konsekwencje spania na nieodpowiednio dobranym lub starym materacu mogą być naprawdę poważne. Począwszy od bólu pleców i drętwienia kończyn, przez ogólne zmęczenie w ciągu dnia i ciągły ból głowy, kończąc zaś na reakcjach alergicznych lub problemach z krążeniem. Wszystkich tych problemów można uniknąć, wybierając materac wysokiej jakości. Znajdziemy je w ofercie szwedzkiej marki Hilding Anders.

Innowacyjne materiały

Jedną z cech wyróżniających Hilding Anders na tle większości konkurentów jest użycie nowoczesnych materiałów i technologii. Niektóre z nich są wynikiem pracy inżynierów firmy, inne to owoc doświadczenia całej branży. Wszystkie łączy to, że służą zapewnieniu jak najwyższej jakości snu. Do najważniejszych rozwiązań wykorzystywanych w materacach szwedzkiej marki należą:

  • pianka termoelastyczna – reaguje na ciepło ciała, idealnie dostosowując się do jego kształtu. Rekomendowana przede wszystkim użytkownikom o niskiej lub średniej masie ciała;
  • pianka wysokoelastyczna – dzięki zwiększonej elastyczności, taki materac do spania zapewnia lepsze wsparcie ciała przy optymalnej wentylacji;
  • pianka lateksowa – ceniona przede wszystkim ze względu na właściwości antyalergiczne oraz fakt, że nie przejmuje ciepła ciała, dobrze sprawdzając się podczas gorących nocy (więcej na ten temat w artykule „Jak uniknąć problemów z zasypianiem w czasie upalnych nocy?”);
  • technologia zmiany twardości – dostępna w niektórych modelach Hilding Anders możliwość zmiany położenia poszczególnych warstw i tym samym regulacji stopnia jego twardości.

Wiedza ekspertów

Nad jakością wszystkich produktów sygnowanych logo Hilding Anders czuwa sztab specjalistów. Zanim trafi na rynek, każdy materac przechodzi rygorystyczne testy w należącym do firmy laboratorium Sleep-Lab. W badaniu nowych technologii i produktów projektantom pomagają naukowcy Szwajcarskiego Instytutu AEH. Testom podlegają takie cechy materaca jak trwałość, komfort termiczny, podparcie ciała oraz bezpieczeństwo dla alergików. Materace Hilding Anders posiadają też atesty potwierdzające ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo, takie jak certyfikat Oeko-Tex® czy pozytywna opinia wydana przez Instytut Matki i Dziecka. Wybrane pozycje z oferty szwedzkiej marki posiadają ponadto status produktów medycznych.

Zdrowy sen dla każdego

Dyrektor Wykonawczy Hilding Ardens, Roland Schylit, twierdzi, że idealny materac nie istnieje. Możliwe jest natomiast jego idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Dlatego w ofercie marki znajdziemy produkty adresowane do właściwie wszystkich klientów. Są wśród nich materace dla dzieci i nastolatków, a także szeroki wybór modeli dla dorosłych o różnej masie ciała, przyzwyczajeniach oraz potrzebach – w tym wspomniane materace medyczne.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register