Program rządu programem PiS-u? Nie tego się spodziewaliśmy

Jerzy Wilk, kandydat na prezydenta miasta oraz radni tej formacji na dzisiejszej konferencji prasowej mieli zaprezentować założenia programowe dla Elbląga. Tymczasem okazało się, że przedstawili program ogłaszany już przez premiera Mateusza Morawieckiego. PiS nie ma nic do zaoferowania elblążanom od siebie?

Przedstawiciele PiS przedstawili dziś elblążanom założenia programowe „Piątki Morawieckiego” dla województwa warmińsko-mazurskiego”.

Program ten zakłada: budowę kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną i mostu w Nowakowie, budowę sieci kolejowej wokół Wielkich Jezior Mazurskich i odtworzenie Kolei Nadzalewowej z Elbląga do Braniewa, program Mieszkanie+ dla Elbląga, Iławy i Kętrzyna, budowa i modernizacja dróg S7 i DK 16, system przeciwpowodziowy na Żuławach Elbląskich

– Warunkiem skorzystanie z nich jest dobra organizacja i gospodarność – podkreśla poseł Jerzy Wilk, który jest też pełnomocnikiem Zjednoczonej Prawicy do spraw wyborów w regionie.

Jak tłumaczy, ”Piątka Morawieckiego ” jest jednym z punktów w kampanii wyborczej do samorządów. Pozostałe zostaną w najbliższym czasie zaprezentowane wyborcom w poszczególnych gminach.

Jedno jest pewne. Program będzie realizowany i wykonany, ponieważ jest to projekt rządowy. Czekamy więc na propozycje programowe PiS-u dla naszego miasta.

1 komentarz

  • 098 Reply

    24 sierpnia 2018 at 19:50

    Mieszkanie plus? ha,ha,ha.Chyba dla siebie bedzieci ebudowac,o ile bedziecie.Kto za taki czynasz pojdzie tam mieszkac? napewno nie ci mniej zamozni.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register