Smaczny Targ zawitał do Elbląga

Elbląg w ten weekend stał się kulinarną stolicą świata. Do miasta, na Pl. Jagiellończyka, zawitały smaki z Azji, Europy, aż po Amerykę.

Każdy, kto w sobotę i w niedzielę wybierze się na Pl. Jagiellończyka, będzie miał okazję spróbować produktów wytwarzanych metodami rzemieślniczymi, według przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Do wybory w Elblągu mamy przysmaki kuchni chińskiej, japońskiej, wietmańskiej, gruzińskiej, tureckiej czy perskiej. Można więc powiedzieć, że każdy elblążanin może naprawdę w jednym miejscu spotkać się z kuchnią całego świata.

Mimo mocno upalnej pogody, elblążanie dość tłumnie odwiedzają Pl. Jagiellończyka. Wiele osób zabiera rozmaite dania na wynos – lejący się żar z nieba raczej nie sprzyja jedzeniu na świeżym powietrzu.

Jeszcze dziś i w niedzielę w Elblągu najlepsze dania, przekąski i napoje z całego świata czekają na was w jednym miejscu – na Pl. Jagiellończyka.

Z całą pewnością te egzotyczne potrawy zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

2 komentarze

  • Majkel Reply

    20 czerwca 2021 at 00:48

    Wszystko fajnie, ale 5 zł za pieroga to trochę przesada. Wiem że to festyn itd ale ludzie, jak żona zobaczyła te ceny od razu odebrało jej apetyt.

  • adax Reply

    22 czerwca 2021 at 16:07

    Niestety ceny z kosmosu. Piwo 13 zł to w Sobieskim kosztuje w Mikołajkach z dostawą do pokoju. Kubeczek makaronu z przyprawami (bo warzyw tam nie było) 25 zł. Dziękuje za taki festiwal cen yyyyy znaczy smaków.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register