Tak będzie wyglądał nowy park handlowy w Elblągu!

Mieszkańcy Osiedla Sadowa na zakupy, mniejsze czy większe, wszędzie będą mieli blisko. Oferta sklepów znajdujących się w pobliżu już teraz jest bardzo bogata (m.in. E.Leclerc, DH Grand, Biedronka, Lidl, Stokrotka), a jeszcze w tym roku powiększy się o nowy park handlowy, który powstanie przy ul. Kochanowskiego. Jego budowa trwa. Zobaczcie, jak będzie wyglądał.

Mini park handlowy, w którym znajdzie się 5 sklepów oraz około 50 miejsc postojowych, wybuduje inwestor z Gdańska. Obiekt stanie na działce o powierzchni ponad pół hektara pomiędzy ulicami Kochanowskiego, Komeńskiego i Reja. Jego realizacja rozpoczęła się pod koniec zeszłego roku. Obecnie ekipy budowlane wykonują fundamenty pawilonu. Budowa ma się zakończyć do czerwca tego roku, a otwarcie powinno nastąpić jeszcze w wakacje. Ciekawostką jest fakt, że na działce tuż obok, w ramach osobnej inwestycji, stanie w przyszłości market sieci Lidl.

27750211_151943378847383_2011914376667280971_n

 

Inwestorzy obu obiektów handlowych wykonają na własny koszt przebudowę odcinka ul. Kochanowskiego z jednią, chodnikami i miejscami parkingowymi oraz przebudują skrzyżowanie ulic Kochanowskiego i Komeńskiego.

Źródło: www.facebook.com/osiedlesadowaelblag

 

3 komentarze

 • zbychu Reply

  10 lutego 2018 at 10:15

  Sklepy centra,centra sklepy a le żadnego zakładu produkcyjnego to elbląska rzeczywistość

 • Smutna Reply

  10 lutego 2018 at 15:00

  I tym sposobem tych drobnych handlowców małych sklepików się eliminuje , gdzie nie jednego handlowca to jedyne źródło dochodu na całą rodzinę.Brawo dla władz miasta że sami dopuszczają do ubustwa – żenada brak słów.

 • Happy Reply

  11 lutego 2018 at 21:51

  I bardzo dobrze ? a malkontenci niech siedzą w domach i nadal narzekają ?

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register