Testujemy uchwyt rowerowy BIKEASY do motocyklu i roweru

Uchwyt rowerowy to produkt, który niektórym się spodoba, a innym nie – to zupełnie normalne. Jednak jest to bardzo przydatny gadżet, który docenią przede wszystkim te osoby, które często jeżdżą na rowerze lub motocyklu. Jest on małych rozmiarów, lecz znacząco podnosi komfort jazdy. Jednym z ciekawszych modeli jest uchwyt rowerowy BIKEASY. Czy warto wybrać właśnie ten produkt? Sprawdźmy to!

Poszukiwanie dobrego uchwytu do motocyklu i roweru

Po wpisaniu frazy uchwyty rowerowe w wyszukiwarkę na pewno pojawi nam się wiele ofert. Wiele z nich się wyróżnia – i nie chodzi tutaj wcale o ich wygląd, a o cenę. Nie brakuje na rynku uchwytów rowerowych, które kosztują nawet więcej niż 300 złotych. Dla większości osób jest to zbyt wysoka cena. Warto jednak tutaj podkreślić, że istnieją także tańsze uchwyty rowerowe. I mimo niższej ceny wcale nie są gorsze jakościowo! Mowa tutaj między innymi o uchwycie rowerowym BIKEASY, który kosztuje 39,99 złotych – a więc znacznie mniej!

Co cechuje uchwyt do telefonu i roweru Bikeasy

Dobra oferta. Jednym z powodów, dla których uchwyt rowerowy BIKEASY nazywany jest doskonałym gadżetem jest cena, która jest zaskakująco niska! Na stronie marki  http://bikeasy.pl możemy go nabyć za 39,99 złotych. Jeśli jednak lubimy oszczędzać, to bez problemu znajdziemy także trochę tańsze oferty. Nie bez znaczenia jest także szybka dostawa – jeśli chcemy jak najszybciej cieszyć się swoim gadżetem, to pamiętajmy, aby złożyć zamówienie do godziny 13:00, dzięki czemu już na drugi dzień będzie mogli korzystać z uchwytu!

Doskonała jakość. Jest to świetny produkt, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Konkretniej mówiąc: jest trwały i stabilny (wykonany z aluminium), ma mocowanie śrubowe, regulowane ustawienie (dzięki czemu pasuje do każdego telefonu), ma uniwersalny rozmiar, jest prosty w montażu i jest multifunkcyjny. Ponadto występuje w kilku wersjach kolorystycznych – czarny, szary, czerwony i zielony. Nie moglibyśmy też nie wspomnieć o jego wyglądzie – prezentuje się elegancko i nowocześnie!

Czy uchwyt Bikeasy ma minusy?

Szczerze mówiąc bardzo ciężko znaleźć jakieś bardzo istotne wady. Do minusów można zaliczyć jedynie to, że nie możemy skierować uchwytu w prawą lub lewą stronę. Jednak raczej nie jest to jakaś wielka wada. Nie spodziewajmy się także opcji podłączenia telefonu do ładowania. Ani wodoszczelności. Pamiętajmy jednak, że to gadżet, który kosztuje bardzo niewiele – i patrząc na jego cenę jest to świetny produkt!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register