Umył autokar na parkingu. Wszystko widzieli strażnicy miejscy na monitoringu

Straż Miejska w Elblągu przypomina mycie pojazdów samochodowych jest zabronione, a nieprzestrzeganie zakazu mycia pojazdów może skończyć się mandatem.

Zapomniał o tym pewien mężczyzna, który swój autokar postanowił umyć na parkingu na Starym Mieście w Elblągu przed kamerami monitoringu miejskiego.

Czujny operator monitoringu na miejsce wezwał patrol Straży Miejskiej, który przypomniał Panu o zakazie mycia pojazdów samochodowych poza myjniami i specjalnie przygotowanymi do tego stanowiskami.

Zgodnie z Uchwałą nr VII/78/2015 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 28 maja 2015r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasto Elbląg mycie pojazdów samochodowych poza myjniami można przeprowadzać jedynie na tak przygotowanym stanowisku na nieruchomości, że powstające ścieki odprowadzane są przez separator benzyny, olejów i zawiesiny do sieci kanalizacji sanitarnej lub zbiorników bezodpływowych. Zabrania się odprowadzania ścieków bezpośrednio do gleby lub do wód powierzchniowych.

Straż Miejska w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register