„Dwunastka” walczy o Podwórko Nivea. Rywalizuje ze szkołami z Olsztyna!

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 robi naprawdę dużo, aby zdobyć upragnione Podwórko Talentów Nivea. Uczniowie, nauczyciele i rodzice zorganizowali już koncert, nakręcili videoklip i przy każdej okazji zachęcają wszystkich wokół do głosowania. Wciąż jednak liczą na kolejne głosy elblążan.

Elbląska Szkoła Podstawowa nr 12 rywalizuje o realizację Podwórka Nivea z dwiema olsztyńskimi placówkami oświaty.

 

 

– W naszym mieście przy SP nr 12 może powstać przepiękny plac zabaw! Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA. Do tej pory radziliśmy sobie sami, ale teraz przeganiają nas dwie szkoły z Olsztyna! POTRZEBNA POMOC! GŁOSUJMY codziennie do 22 czerwca i podarujmy naszym dzieciom idealne miejsce do zabawy, a naszemu miastu piękne miejsce! Bardzo prosimy, bo konkurencja jest silna i także zmotywowana, by taki plac zabaw powstał przy ich szkole. Obecnie mamy 2 miejsce, a wygrywa 5 z największą liczbą głosów, więc mamy bardzo realną szansę! – apeluje Alina Dudzik, wicedyrektor SP 12.

INSTRUKCJA GŁOSOWANIA na SP12 w Elblągu

Wchodzimy na stronę przez link: https://podworko.nivea.pl/2018/lokalizacja/96-elblag

Klikamy „głosuj”. Aby głos został zaliczony, musimy się zarejestrować. W tym celu przy pierwszym głosowaniu pomijamy logowanie i przechodzimy w dół do opcji: ZAREJESTRUJ SIĘ. Podajemy imię, nazwisko, adres e-mail i wymyślamy hasło – musi zawierać minimum 8 znaków, w tym minimum jedną wielką literę i minimum jedną cyfrę (najlepiej podać takie hasło, z którego będziemy korzystać jedynie w celu głosowania). Zaznaczamy tylko PIERWSZE okienko dotyczące wyrażenia zgody (pozostałe zgody są opcjonalne). Klikamy ZAREJESTRUJ. Powinien pokazać się komunikat REJESTRACJA POWIODŁA SIĘ.

Na podany adres e-mail przyjdzie link aktywacyjny (folder Odebrane lub Spam, Powiadomienia, Newsletter itd., w zależności od poczty). Klikamy w link aktywacyjny i od tej pory możemy głosować logując się na stronie.

Klikamy ZALOGUJ się, zaznaczamy kwadracik zapamiętaj mnie (jeśli hasło wymyślone zostało tylko dla celów głosowania). Przy pierwszym głosowaniu należy jeszcze odhaczyć, że zapoznałem się z regulaminem i mam powyżej 18 lat (w następne dni już o to nie pyta).

Zaznaczamy kwadracik NIE JESTEM ROBOTEM i klikamy POTWIERDZAM. Czasem system prosi, by zaznaczyć np. pojazdy, mosty, znaki drogowe, witryny sklepowe. Trzeba zaznaczyć te zdjęcia, na których obiekty, o które system pyta występują oraz kliknąć ZWERYFIKUJ.

Następnie znowu klikamy Głosuj przy SP 12. Poprawnie oddany głos potwierdza komunikat i szare okienko „Głosuj” przy SP12. Dopóki okienko jest niebieskie, oznacza to, że głos nie został oddany.

Można głosować z kilku adresów e-mail (liczy się głos oddany z jednego adresu mailowego).

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register