Zaginął Maciej Bojar

Policjanci z komisariatu na Targówku poszukują zaginionego 38-letniego Macieja Bojar. Mężczyzna w minioną środę wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu przy ulicy Chodeckiej 3/5 tel. (22) 603-86-19, lub 22 603 81-71.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komisariatu Policji na warszawskim Targówku prowadzą poszukiwania 38-letniego Macieja Bojar.
Mężczyzna ma około 178 cm wzrostu, waga 80 kg, normalna budowa ciała, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy przylegające, nos garbaty po doznanym złamaniu, widoczne braki uzębienia.
Znaki szczególne: pieprzyk odstający umiejscowiony w okolicy dolnej wargi po lewej stronie, blizna pooperacyjna na prawym policzku, tatuaż na lewej nodze TRIBAL czarny oraz czarny skorpion.
W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę t-shirt koloru białego, spodenki do kolan koloru zielonego m-ki ,,ADIDAS”, buty sportowe czarne typu adidas.
Mężczyzna w środę 29 czerwca wyszedł z domu przy ulicy Św. Wincentego i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu Policji przy ulicy Chodeckiej 3/5 tel. (22) 603-86-19, całodobowo (22) 603-81-71, lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl

źródło:policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register