Ukradła odzież na 2 tys. zł. Poznajesz ją?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży na sumę ponad 2000 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno moment kradzieży jak i wizerunek prawdopodobnej sprawczyni tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzeń doszło w kilku sklepach odzieżowych. Kobieta wykorzystując nieuwagę personelu ukradła w sumie ponad 30 sztuk koszulek, body i spodenek na łączną sumę ponad 2000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnej sprawczyni tego przestępstwa jak i moment kradzieży. Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 63, 22/ 603 91 61 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register