Budowanie pewności siebie – jak to zrobić?

Pierwsze w tym roku! Pierwsze w Elblągu! Zaczynamy cykl spotkań Akademii Rozwoju Osobistego Columbus!

Pierwsza prelekcja dotyczyć będzie budowania pewności siebie. Silny, pozytywny obraz samego siebie jest najlepszym możliwym przygotowaniem na życiowy sukces. Boisz się zabrać głos na zebraniach? Masz problem z wyrażeniem własnego zdania? Boisz się wystąpień publicznych? Paraliżuje Cię sama myśl o nawiązaniu nowej znajomości? Chcesz zawalczyć o podwyżkę? A może marzy Ci się awans? Jeśli czujesz, że brakuje Ci pewności siebie – te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Wszystkie nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością – jeśli mamy odwagę je realizować!

Naszym gościem będzie Joanna Strzyżewska – certyfikowany trener biznesu, marketingowiec, inżynier mechanik. Kobieta pełna energii i kreatywności. Wierzy w siłę kobiet. Ukończyła studia podyplomowe: controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Jest pasjonatką rozwoju osobistego, psychologii oraz słowa pisanego. Oprócz pasji do edukacji uwielbia języki obce, podróże oraz sport. Wolny czas spędza z rodziną a dzień zaczyna od uśmiechu.

Podczas spotkania będziemy rozmawiać o samoakceptacji, poczuciu własnej wartości i strefach komfortu, ale przede wszystkim będziemy rozmawiać o sobie… każdy o sobie samym! Jak śpiewał Robert Gawliński – piękno żyje w nas, więc dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać!

Zapisz się nim zajęte zostaną wszystkie miejsca!

https://elblagcolumbus1.evenea.pl/

AGENDA

17:30 – 17:45- gra networkingowa

17:45 – 18:45- prelekcja

18:45 – 19:00- przerwa

19:00 – 19:15- konkurs z wręczeniem nagrody od prelegenta

19:15 – 19:45- pytania do prelegenta

19:45 – 20:00- networking i zakończenie

DATA

30.01.2019, 17:30

Nie zapomnij o dodaniu wydarzenia, do swojego kalendarza!

Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj:

http://akademiacolumbus.pl/kalendarz-poradnik//

MIEJSCE

ul.Zacisze 12 – wejście od strony ul. Winnej

Czym jest Akademia Rozwoju Osobistego Columbus?

To marka Fundacji Columbus, która pomaga młodym ludziom w rozwoju umiejętności miękkich poprzez organizację spotkań z praktykami biznes oraz innymi osobami, które odniosły sukces w swojej dziedzinie i mają bogatą wiedzę na temat związany z prelekcją. Spotkania organizowane są w ramach Strefy Lidera, która jest serią dziesięciu wydarzeń odbywających się co miesiąc. Obecnie projekt realizowany jest w kilkunastu miastach w Polsce.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register