Drugie życie Gildii. Salon BRW prawie gotowy

12 maja br. planowane jest otwarcie nowego salonu sieci meblowej Black Red White. Sklep znajdzie się w hali po byłej Gildii Kupców Żuławskich. Na obiekcie pojawiły się już oznaczenia firmowe i informacje o otwarciu.

Od kiedy zamknięto obiekt Gildii Kupców Żuławskich zaczęły się spekulacje na temat przyszłości hali handlowej. Sam właściciel obiektu, developer z Gdańska, wskazywał iż prowadzi rozmowy z jednym z operatorów spożywczych – jednak nie miał to być Lidl czy Biedronka. Pojawiły się niepotwierdzone informacje, że wejściem do Elbląga może być zainteresowana sieć Intermarche.

Wiadomo natomiast, że w obiekcie ma powstać salon meblowy Black Red White. Udało nam się skontaktować z firmą Hill+Knowlton Strategies, która zajmuje się komunikacją tej marki i potwierdzić informacje.

– Przy ul. Płk. Dąbka w Elblągu zostanie otwarty nowy salon meblowy marki Black Red White. Wszelkie dodatkowe informacje o salonie oraz planowanym terminie otwarcia będziemy przekazywać Państwu na bieżąco – mówiła w rozmowie z nami Agata Wancerz z firmy Hill+Knowlton Strategies.

Czy to oznacza, że w Gildii Kupców Żuławskich nie pojawi się Park Trampolin, o którym niedawno informowaliśmy? Niekoniecznie. Z dwóch powodów. Park Trampolin na swojej stronie na facebooku wskazuje lokalizację – ul. Płk. Dąbka sugerując wizualizacjami, że chodzi o obiekt typu hala (jedyny taki pusty obiekt to obecnie Gildia Kupców Żuławskich).

Po drugie nie jest pewne czy Black Red White zajmie całą powierzchnię dawnego obiektu Gildii Kupców Żuławskich, czy też pozostanie wolna część obiektu.

Obecnie w środku trwa urządzanie powierzchni ekspozycyjnej.

20180418_080316_resized 20180418_080338_resized

 

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register