Dwa tragiczne wypadki drogowe z ofiarami śmiertelnymi! W jednym z nich zginął mieszkaniec Elbląga.

Do tragicznego wypadku doszło dziś w pobliżu Starego Dolna w powiecie elbląskim. Zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

Samochód osobowy marki Volkswagen na elbląskich rejestracjach, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu wypełnionego wodą. Dwie osoby, mimo odniesionych obrażeń samodzielnie wydostały się z pojazdu.

Jak informują nas świadkowie wydarzenia, pasażerowie od razu wydobyli również z samochodu kierowcę i rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy. Jednak podjęta reanimacja nie przyniosła rezultatu. Kierowca nie żyje. 

 

Tragiczny wypadek miał miejsce również na trasie krajowej nr 53 z Olsztyna do Szczytna i Ostrołęki. Między Trękuskiem a Pasymiem, około 2 kilometrów od Trękuska, na leśnym odcinku zderzyły się dwa osobowe auta.

– Dwie kobiety, które jechały seatem, z nieznanych przyczyn zjechały na przeciwległy pas ruchu przed miejscowością Trękusek i zderzyły się czoło z kierowcą forda focusa jadącym w kierunku Szczytna. Na miejscu zginęły dwie kobiety w wieku 51 i 21 lat. Natomiast poszkodowany 69-latek został przewieziony do szpitala w Olsztynie – relacjonował młodszy aspirant Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Źródło: Radio Olsztyn

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register