Mogło dojść do tragedii! Zignorowała znaki i wpadła autem do rzeki

Nieodpowiedzialne zachowanie na drodze 20-latki, wobec której interweniowali iławscy policjanci, mogło doprowadzić do tragedii. Kobieta, pomimo znaków zakazu oraz betonowych kręgów wjechała na zamkniętą z powodu zalania drogę, doprowadzając do osunięcia się pojazdu. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci ukarali 20–latkę mandatem.

Nieodpowiedzialnością i beztroską wykazała się wczoraj (15.02.2017) mieszkanka powiatu iławskiego. Kobieta pomimo znaku zakazu wjazdu postanowiła skrócić sobie trasę i wjechała na zamkniętą drogę Nowa Wieś – Kamień Duży. Kierująca mercedesem nie dość, że nie zastosowała się do znaku drogowego, to podczas omijania betonowych kręgów zjechała na lewe pobocze doprowadzając do osunięcia się pojazdu do rzeki Tynwałd.

Na szczęście kobiecie oraz jej pasażerowi nic poważnego się nie stało. 20–latka kierująca mercedesem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie została ukarana mandatem.

Przypominamy!

Kierowanie pojazdem to wielka odpowiedzialność. Bądźmy czujni i zawsze reagujmy na niebezpieczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Od tego czy zareagujemy może zależeć czyjeś zdrowie i życie.

Nawet anonimowa informacja pod numer telefonu 112 lub 997 przekazana policjantom może przyczynić się do wyeliminowania z dróg niebezpiecznych kierowców.

KWP Olsztyn.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register