Najlepsze półkolonie w Elblągu. Tu dzieci nie wiedzą co to nuda!

Półkolonie w Elblągu – szczególnie dla dzieci w wieku przedszkolnym to spory problem. Na szczęście Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu, jak co roku, przygotowało ofertę dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Tu żadne dziecko nie będzie narzekało na nudę i z radością wróci do Małego Europejczyka kolejnego dnia.

Półkolonie w Elblągu już się rozpoczęły!

Półkolonie w Elblągu już się rozpoczęły w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. To ewenement w naszym mieście, ponieważ można na półkolonie w Elblągu zapisać tu dzieci już od 3. roku życia. Nie trzeba więc angażować do opieki nad małymi dziećmi babci, dziadka, wujka czy cioci – można zapisać dzieciaczki na półkolonie w Elblągu w Małym Europejczyku i zapewnić im wspaniałą zabawę i doskonałą opiekę przez cały dzień!

Półkolonie w Elblągu w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to nie tylko wspaniała zabawa i bezpieczne spędzanie wolnego czasu dla dzieci, ale również wygoda dla rodziców. Dziecko można bowiem przywieźć już o godz. 6.30 i spokojnie pojechać do pracy. Nie trzeba się też spieszyć – dziecko może tu świetnie spędzać wolny czas, aż do godz. 17.30.

Przeczytaj dlaczego warto zapisać dzieci na półkolonie w Elblągu w Małym Europejczyku!


Półkolonie w Elblągu – zabawy na świeżym powietrzu, na wspaniałym parku zabaw!

Dzieci korzystają ze wszystkich możliwości, jakie daje rozległy, pagórkowaty, zadrzewiony plac zabaw – mają okazję świetnie bawić się cały dzień na dworze, korzystać ze zjeżdżalni wodnej, kurtyn wodnych, basenów. Do tego mają zapewnione pełne i zdrowe wyżywienie – jeśli tylko pogoda na to pozwala, dzieci posiłki jedzą na dworze, na wygodnych, drewnianych ławach.

Półkolonie w Elblągu w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to szereg wspaniałych atrakcji dla dzieci, które ich rodzice mieli na co dzień. Czyli całodzienna zabawa na dworze, w piasku, błotku, wodzie – odciągnięcie dzieci od komputerów, tabletów i telewizorów. Umożliwienie spędzenia świetnie czasu na świeżym powietrzu, pod czujnym okiem Pań Nauczycielek z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

Półkolonie wakacyjne w Elblągu – wszystko dla dzieci

Dzieci, które uczęszczają na półkolonie wakacyjne w Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, mają zapewnione:

– pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),

– fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.30

– atrakcje, zabawy, gry na olbrzymim, zadrzewionym parku zabaw,

– wspaniałe atrakcje w salach zabaw w razie niekorzystnej pogody,

– aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku.

* w piątki „Pidżama Party” – dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.

*Pidżama Party odbywa się przy odpowiedniej ilości chętnych dzieci.

Wszystkie posiłki są przygotowywane przez naszą kuchnię, na bazie świeżych i zdrowych produktów spożywczych.

Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas – sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.

Półkolonie w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to również doskonała okazja dla rodziców i dzieci do poznania i „wypróbowania” przedszkola i klas zerowych. Tu, na półkoloniach wakacyjnych, przekonacie się, ile może dać dzieciom i rodzicom Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu!

Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

Odwiedź nas na facebooku:

https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

Zadzwoń do nas: 515 406 883

Adres:

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register