Pedofil recydywista trafił do więzienia. Gwałcił synów sąsiadów!

Teodor K, ponownie trafi do więzienia. Już raz, za wykorzystywanie seksualne synów sąsiadów, odsiedział wyrok 8 lat pozbawienia wolności.

Kiedy wyszedł na wolność, znów próbował wykorzystać dzieci z tej samej skrzywdzonej wcześniej rodziny. Dziś przez Sądem Rejonowym w Braniewie zapadł wyrok w tej sprawie. Pedofil tym razem trafi do więzienia na 5 lat.

Pierwszy przypadek  wykorzystywania seksualnego  wyszedł na jaw dzięki czujności opieki społecznej, która sprawowała nadzór nad wielodzietną rodziną z małej wsi pod Pieniężnem. Za drugim, siostra molestowanych chłopców nagrała film obciążający Teodora K. Mężczyzna na początku roku został aresztowany, do czasu procesu sprawy nie wyszedł na wolność. Według śledczych miał dopuścić się czynów polegających na czynnościach seksualnych z osobami małoletnimi. Chodziło o trzech chłopców.

– Teodor K. dobrowolnie poddał się karze i nie kwestionował wysokości wyroku – mówił rzecznik Sądu Okręgowego w Elblągu sędzia Tomasz Koronowski.

Dodatkowo sąd orzekł wobec Teodora K. terapię dla sprawców przestępstw seksualnych oraz zakaz kontaktowania się pokrzywdzonymi i zbliżania do nich na odległość mniejszą niż 5 metrów.

źródło: Radio Olsztyn

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register