Poszukiwani animatorzy działań dla prawobrzeżnej Warszawy

Stołeczny ratusz ogłosił nabór na animatorów działań integrujących mieszkańców obszarów rewitalizowanych – Kamionka, Starej Pragi, Nowej Pragi, Szmulowizny, Targówka Fabrycznego i Mieszkaniowego. Zbuduj z nami kulturalną sieć na prawym brzegu Wisły!

Przed animatorami ciekawe wyzwania i cele, m.in. wspieranie rozwoju przedsięwzięć podejmowanych w sferze kulturalno-społecznej, inicjowanie kontaktów i współpracy pomiędzy osobami, grupami nieformalnymi, instytucjami, organizacjami oraz innymi podmiotami podejmującymi przedsięwzięcia kulturalno-społeczne.

Kandydaci mogą aplikować na jeden, wybrany przez siebie obszar – Kamionek, Stara Praga, Nowa Praga, Szmulowizna, Targówek Fabryczny i Mieszkaniowy. Oprócz złożenia wymaganych dokumentów muszą m.in. przygotować odpowiedzi na takie pytania, jak: Co ogranicza aktywność kulturalno-społeczną osób, które mieszkają w okolicach wskazanych w Zintegrowanym Programie Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 roku? Jakie są sposoby przezwyciężania tych ograniczeń? Które sposoby kandydaci uważają za szczególnie skuteczne i dlaczego?

Zgłoszenia wraz z wymaganymi dokumentami należy przesyłać do 18 lipca br. na adres mailowy:utrzeciakowska@um.warszawa.pl.

źródło: um.warszawa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register