Prowadzisz biznes oparty na wynajmie? Reklamuj swoje oferty w wynajmij24!

Jeżeli zawodowo zajmujesz się wynajmem mieszkań, domów, samochodów, kamperów, jachtów, sprzętu turystycznego, budowlanego czy świadczysz inne usługi oparte na wynajmie sprzętu czy nawet swojej własnej pracy czy umiejętności – buduj swój biznes, zdobywaj nowych klientów dzięki platformie wynajmujących wynajmij24.pl.

Nieważne czy wynajmujesz samochody, mieszkania, domy, pokoje, kwatery turystyczne, domki campingowe, jachty, kampery czy sprzęt budowlany lub turystyczne, a może masz do wynajęcia swoje usługi, umiejętności, zdolności?

Teraz możesz całkowicie za darmo zamieszczać oferty wynajmu tego, czym zarabiasz na życie w portalu osób wynajmujących – wynajmij 24.pl. Tu zamieszczenie ogłoszenia lub wielu ogłoszeń nic nie kosztuje – zrobisz to bez żadnych wstępnych opłat. Dodatkowo, po zarejestrowaniu bezpłatnym swojego konta użytkownika w serwisie wynajmij24.pl będziesz mógł samodzielnie edytować swoje oferty, zmieniając ilość zdjęć, ceny, informacje o ofercie.

Zamieszczając swoje ogłoszenia o wynajmie na platformie wynajmij24.pl masz pewność, że:

  • nic nie zapłacisz za ich zamieszczenie,
  • możesz swoje oferty dowolnie zmieniać,
  • dotrzesz w jednym miejscu w internecie do nowych klientów w całej Polsce,
  • zaoszczędzisz, nie wydając dużych kwot na ogłoszenia w innych portalach internetowych,
  • pomożesz w pozycjonowaniu w internecie swojej stronie.

Dlaczego warto współpracować z portalem wynajmij24.pl?

Przedstawiamy 5 powodów, aby zacząć zamieszczać swoje oferty w portalu wynajmij24.pl.

Bezpłatne ogłoszenia wynajmu w internecie

Za ogłoszenia o wynajmie różnych przedmiotów, usług, rzeczy w wielu miejscach w internecie musimy płacić, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Jeśli mamy własną stronę internetową, gdzie zamieszczamy swoje ogłoszenia – musimy mocno pracować nad jej pozycjonowaniem. W obu przypadkach wydajemy sporo pieniędzy, aby do klientów dotrzeć i zaprezentować swoją ofertę.

Zamieszczając ogłoszenie w portalu wynajmij24.pl nie płacimy nic. Nasze ogłoszenie dodajemy bezpłatnie – mogąc przy okazji zaprezentować również swoją firmę i jej ofertę. Ponieważ portal wynajmij24.pl jest serwisem ogólnopolskim, stwarza to również szansę na dotarcie do potencjalnie dużej ilości nowych klientów – całkowicie ZA DARMO.

Tylko oferty wynajmu z całej Polski

Pierwszy, ogólnopolski portal wynajmujących – wynajmij24.pl zawiera jedynie oferty wynajmu różnych rzeczy, towarów, usług. Nie ma tu tematycznie innych ogłoszeń. Tak więc to wyselekcjonowane narzędzie internetowe dzięki któremu dotrzesz konkretnie do osób zainteresowanych wynajmowanie rzeczy, towarów, usług, domów, mieszkań itp.

Nie ma tu przypadkowych osób – masz więc okazję zaprezentować swoją ofertę tym, którzy akurat jej szukają w internecie. ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Ogólnopolska platforma wynajmujących w internecie

Większość portali ogłoszeniowych w internecie, gdzie możesz zamieścić swoją ofertę wynajmu, ma z reguły zasięg lokalny lub regionalny. To oznacza, że raczej nie zajrzą tam zainteresowani wynajmem z innych części kraju. Pierwszy portal wynajmujących – wynajmij24.pl ma zasięg ogólnopolski, co oznacza, że mogą tu swoje oferty wystawiać osoby i firmy z terenu całego kraju.

To obecnie jedyna tego typu platforma internetowa w Polsce o zasięgu ogólnopolskim.

Łatwa nawigacja na stronie z ogłoszeniami

Ile razy zdarzyło Ci się, że rezygnowałeś z dodawania ogłoszenia o wynajmie, ponieważ panel nawigacyjny był zbyt trudny, nie wiedziałeś, gdzie i co umieścić? Dlatego dodawanie ogłoszenia w pierwszym, ogólnopolskim portalu dla wynajmujących – wynajmij24.pl jest maksymalnie uproszczone. Cały system prowadzi Ciebie krok po kroku, dzięki czemu dodawanie swojej oferty jest bajecznie proste i szybkie.

Ponadto sam portal wynajmij24.pl jest tak skonstruowany, aby każdy poszukujący danej rzeczy, przedmiotu, usługi, budynku szybko i łatwo dotarł do interesującej go oferty.

Szybkość, przejrzystość i łatwa nawigacja – to główne cechy wyróżniające portal wynajmij24.pl

Możliwość edytowania darmowych ogłoszeń o wynajmie i ich różnorodność

W pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość zamieszczenia szerokiej oferty dotyczącej swoich usług dotyczących wynajmu. Tu nie ogranicza Ciebie ilość znaków czy zdjęć. Piszesz swoje rozbudowane oferty, przedstawiasz swoje warunki najmu i zalety dotyczące skorzystania z Twojej oferty. Dodajesz tyle zdjęć, ile potrzebujesz. To Twoja oferta i tylko Ty decydujesz jak bardzo rozbudujesz swoje ogłoszenie by zachęcić klientów do skorzystania z niej.

Dzięki założeniu konta w pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość, w każdej chwili edycji swojej oferty – możesz coś zmienić w opisie, dodać nowe informacje, zdjęcia itp. Edytujesz swoją ofertę w każdej chwili. Nic Ciebie nie ogranicza w tym zakresie.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

Zrobisz to szybko i łatwo tu: https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register