Sposoby na otworzenie auta, gdy jego drzwi się zatrzasną

Kierowcy nie mogą dostać się do swojego pojazdu z różnych przyczyn. Najczęstszą z nich jest zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz pojazdu, czy to z powodu pośpiechu czy chwili nieuwagi. Czasem zdarzają się także inne sytuacje np. zgubienie kluczyków, ich uszkodzenie bądź rozładowanie pilota do automatycznego otwierania drzwi. Na każdy z tych przypadków istnieją jednak sprawdzone sposoby. Podpowiadamy, jak dostać się do auta, gdy jego drzwi nie da się otworzyć.

Zatrzaśnięte kluczyki? Skorzystaj z zapasowych!

Przypadków, w których nie możemy dostać się do własnego pojazdu może być wiele. I wcale nie muszą one wynikać z naszego błędu, a z usterki bądź losowej sytuacji, na którą nie mamy wpływu. Co jednak zrobić, gdy znajdziemy się w takim niekorzystnym położeniu? Pierwszą i najskuteczniejszą metodą jest skorzystanie z kompletu kluczyków zapasowych. Jest to jednak rozwiązanie, które sprawdzi się wyłącznie w przypadku kierowców znajdujących się w bliskiej odległości od własnego domu, do którego mogą wrócić bądź ktoś z domowników może im je w szybki sposób dostarczyć. Nie zawsze mamy jednak tyle szczęścia i czasami trzeba skorzystać z innych metod dostania się do własnego samochodu.

Sposoby na samodzielne otworzenie auta – czy mają sens?

Znajdujący się w podbramkowej sytuacji kierowcy często rozważają rozwiązanie, jakim jest włamanie się do własnego samochodu. Sposobów na to jest wiele, zaś do najczęściej stosowanych zalicza się wybicie szyby oraz zastosowanie prostych, dostępnych pod ręką narzędzi np. śrubokrętu czy spinacza. Nie jest to jednak rozwiązanie polecane, o ile nikomu znajdującemu się we wnętrzu pojazdu nic nie zagraża w związku z np. bardzo wysokimi temperaturami zewnętrznymi. W takim przypadku trzeba się bowiem liczyć z kosztownymi naprawami, w tym zainstalowaniem nowej szyby, naprawą karoserii czy uszkodzonego w wyniku niesprawnego działania mechanizmu zamkowego. Najlepiej zatem unikać tego rodzaju rozwiązań, a do pomocy wezwać specjalistów, którzy wykonają awaryjne otwieranie samochodu. Tego rodzaju usługę znajdziesz m.in. w ofercie Pogotowia zamkowego Gdańsk – https://www.pogotowie-zamkowe-gdansk-24h.pl/

Sprawdzone rozwiązanie – pomoc specjalistów!

Awaryjne otwieranie pojazdu to usługa, która wykonywana jest przez profesjonalnych ślusarzy, posiadających wiedzę na temat działania mechanizmów zamkowych i systemów zabezpieczeń przy użyciu profesjonalnych, nowoczesnych narzędzi. Umożliwia to otworzenie zatrzaśniętych drzwi samochodowych w sposób bezszkodowy i bezinwazyjny, a na karoserii pojazdu nie pozostają żadne ślady działalności. To znacznie bardziej bezpieczne rozwiązanie niż próby samodzielnego dostania się do auta. Poszukujesz usługi, jaką jest awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk? Skorzystaj z pomocy sprawdzonych ekspertów z Pogotowia zamkowego!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register