Tragedia pod Braniewem. Samochód się zapalił – 5 osób zginęło!

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w nocy w powiecie braniewskim. Kierujący renault megane uderzył w przydrożne drzewo. W konsekwencji auto stanęło w płomieniach. Po akcji gaśniczej w pojeździe znaleziono ciała 5 osób.

Dzisiaj kilka minut po godzinie 2.00 w nocy w okolicach miejscowości Karwiny w gminie Wilczęta, w powiecie braniewskim kierujący renault megane z nieustalonych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo. W konsekwencji auto stanęło w płomieniach. Po akcji gaśniczej przeprowadzonej przez strażaków w pojeździe znaleziono ciała 5 osób.

Droga na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz oględziny pojazdu. Obecnie policjanci skupiają się na ustaleniu tożsamości osób biorących udział w wypadku oraz przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Należy podkreślić, że warunki pogodowe w miejscu zdarzenia były trudne, nawierzchnia drogi powiatowej, na której doszło do wypadku była oblodzona.

 

Źródło: portalbraniewo.pl/PSP Braniewo

Fot. PSP Braniewo

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register