Wynajmujemy samochód z kategorii premium. Co warto wiedzieć?

Z reguły w wypożyczalniach samochodowych królują auto z najniższego segmentu, tzw. miejskiego. W końcu wypożyczamy taki pojazd tylko w sytuacjach awaryjnych, kiedy nasz znajduje się w warsztacie celem dokonania niezbędnych napraw. W portalu wynajmij24.pl omówimy sytuację, kiedy warto wynająć auto z segmentu premium.

Wypożyczamy samochód luksusowy z wypożyczalni samochodów

Kiedy w większości wypożyczalni samochodów osobowych największym zainteresowaniem cieszą się pojazdy z segmentu aut miejskich – tanie i wypożyczane w sytuacjach awarii naszego własnego samochodu, wiele firm zajmujących się wynajmem aut oferuje również te drogie, luksusowe czy sportowe, na których zakup na własność nie byłoby nas stać.

Kiedy więc warto wynająć samochód luksusowy?

Wynajmujemy samochód luksusowy na wizytę biznesową

Prowadząc własną działalność gospodarczą często pierwszy kontakt z kluczowym dla nas kontrahentem odbywa się osobiście, na spotkaniach biznesowych. Wiadomo też, że tylko raz, pierwszy raz zrobimy na potencjalnym kontrahencie odpowiednie, dobre wrażenie. Kiedy więc nasza działalność dopiero się rozwija, potencjalny partner jest dla nas bardzo ważny, warto do takiego spotkania się dobrze przygotować. Zamiast więc dotrzeć na miejsce spotkania komunikacją publiczną lub do odległego miasta pociągiem lub autobusem, warto na ten dzień wypożyczyć auto luksusowe. Wydatek aż tak wielki nie będzie, a z pewnością zrobimy na potencjalnym partnerze biznesowym dobre wrażenie. Takie „wsparcie” w postaci wynajętego samochodu luksusowego pozwoli nam pozyskać zaufanie przyszłego kontrahenta i może pomóc w podpisaniu lukratywnego kontraktu. A samochód…po spotkaniu oddamy do wypożyczalni, w końcu auto zawsze można zmienić.

Wynajmujemy luksusowe auto na imprezy okazjonalne

Są takie wydarzenia w naszym życiu, jak ślub, duża impreza rodzinna, imprezy biznesowe, rocznice, spotkania okolicznościowe, gdzie chcielibyśmy oczywiście zrobić odpowiednie wrażenie na gościach. Dlatego w wypożyczalniach samochodów dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju luksusowe limuzyny, auta z wysokiej kategorii, SUV-y, samochody sportowe.

Zachwycić i wzbudzić zainteresowanie mogą również eleganckie i zadbane auta klasyczne do wynajęcie, tzw. „auta z duszą”.

Z pewnością wynajęcie takiego samochodu na ślub lub inną ważną uroczystość zrobi odpowiednie wrażenie na innych.

Wynajmujemy luksusowe auto na daleką podróż

Przed nami daleka podróż urlopowa lub wyjazd na ważne spotkanie biznesowe? Z różnych względów nie chcemy lub nie możemy skorzystać z pociągu, komunikacji autobusowej lub lotu samolotem. Natomiast nasze własne auto nie zapewni nam odpowiednio wygodnych warunków podczas takiej podróży? Nie ma problemu – na daleki wyjazd możemy wypożyczyć samochód luksusowy lub SUV, który nie tylko pomieści nasze bagaże, ale też zapewni nam odpowiednio wysoki komfort podróżowania.

Nie bez znaczenia jest również poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają auta luksusowe swoim pasażerom. Zostaje jeszcze jeden czynnik – prawdziwa przyjemność z prowadzenia takiego samochodu podczas dalekiego wyjazdu, odpowiednia moc silnika, bogate wyposażenie, co również stanowi sporą atrakcję naszej wyprawy.

Co potrzebujemy, aby wypożyczyć samochód luksusowy?

Wypożyczenie samochodu luksusowego nie różni się, oprócz ceny wynajmu, niczym od wynajęcia każdego samochodu. Będziemy potrzebowali oczywiście prawa jazdy kat. B (czasami wypożyczalnie samochodów stawiają warunek przynajmniej rocznego stażu za kierownicą) oraz dowodu osobistego. Na miejscu, w wypożyczalni samochodów, podpiszemy umowę wynajmu (warto ją dokładnie przeczytać) oraz również dokładnie obejrzeć wypożyczany samochód pod kątem jakichkolwiek zarysowań, otarć, wgnieceń itp. Warto zrobić zdjęcia smartfonem nawet niewielkich uszkodzeń.

Pozostaje nam więc już tylko podpisać umowę wynajmu, wpłacić kaucję oraz koszt najmu, i ruszą w trasę wypożyczonym samochodem.

Jeśli prowadzicie firmę zajmująca się wynajmem samochodów luksusowych możecie teraz dodać całkowicie bezpłatnie swoje ogłoszenia w portalu wynajmujących www.wynajmij24.pl – darmowe ogłoszenia bez żadnych ograniczeń z możliwością ich stałej edycji.

Możliwość zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń wynajmu 

W pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość zamieszczenia za darmo ogłoszeń dotyczących wynajmu. Tu nie ogranicza Ciebie ilość znaków czy zdjęć. Piszesz swoje rozbudowane oferty, przedstawiasz swoje warunki najmu i zalety dotyczące skorzystania z Twojej oferty. Dodajesz tyle zdjęć, ile potrzebujesz. To Twoja oferta i tylko Ty decydujesz jak bardzo rozbudujesz swoje ogłoszenie by zachęcić klientów do skorzystania z niej.

Dzięki założeniu konta w pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość, w każdej chwili edycji swojej oferty – możesz coś zmienić w opisie, dodać nowe informacje, zdjęcia itp. Edytujesz swoją ofertę w każdej chwili. Nic Ciebie nie ogranicza w tym zakresie i nic nie kosztuje.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje ogłoszenia za darmo.

https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register