Zbliżają się upragnione upały. Spędź trochę czasu z dziećmi

Dzieci nie znoszą monotonii i nudy, gdyż mają w sobie naturalną ciekawość świata, a ponadto nieprzebrany zasób energii, beztroskę i nieustanną chęć do działania. Spokojne wakacje na łonie natury mogą okazać się dla nich fantastyczne pod warunkiem, że dostarczymy im różnych rozrywek. Dlatego podczas każdego wyjazdu na wakacje należy zapewnić im moc atrakcji, aby czuły się szczęśliwe i z radością wspominały wspaniałe wakacje z rodzicami.

Góry oferują moc wrażeń, a zwłaszcza jeśli wyjedziemy w miejsce ustronne i piękne – z dala od tłumów turystów. Góry Beskidu Sądeckiego zapewniają nie tylko piękne krajobrazy, urokliwe zachody i wschody słońca, lecz także unikalną faunę i florę, atrakcyjne miejsca na przejażdżki rowerowe i piesze wędrówki.

Góry nie pozwalają na chwilę nudy

Naturalne warunki przyrodnicze mogą zachwycać, jednak dzieci szybko się nudzą, dlatego planując wakacje rodzinne warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach. Ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny położony blisko lasu i rzeki, otoczony górskim stokami, z czystym powietrzem i źródlaną wodą będzie doskonałym wyborem. W tym miejscu warto rozważyć ofertę hotelu perlapoludnia.pl, który dodatkowo posiada plac zabaw dla dzieci oraz inne atrakcje – gry i zabawy, a także pływalnię. Dodatkowo można zaplanować wycieczki krajoznawcze – odwiedzić ruiny średniowiecznego zamku w Rytrze albo wybrać się na wycieczkę Doliną Małej Roztoki czy szlakiem do Radziejowej lub wyruszyć śladami kultury dawnych mieszkańców tych stron – Łemków.

Hotel przyjazny dzieciom

Beskid Sądecki zachęca do aktywności fizycznej i poznawania tego regionu, warto wybrać się na przejażdżki rowerowe i piesze wędrówki. Po długim spacerze czy innych atrakcjach na świeżym powietrzu można zabrać małych wędrowców na basen.

Ośrodek z krytą pływalnią to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Po dniu pełnym przygód, wycieczek i wędrówek po górach – można szybko zregenerować siły przed kolejną dawką wakacyjnych atrakcji, a w razie brzydkiej pogody nie będziemy narzekać na nudę. Wystarczy zabrać strój kąpielowy i przeczekać niepogodę na basenie, gdzie nigdy nie ma miejsca na nudę Rodzice mogą również poćwiczyć z z dziećmi grę w tenisa na kortach należących do ośrodka lub zagrać w koszykówkę czy siatkówkę na boisku. Po dniu pełnym wrażeń dorośli mogą odpocząć w centrum Spa oddając się relaksowi pozostawiając dzieci pod opieką animatora.

Małe dzieci z radością pobawią się w suchym basenie z piłkami lub wezmą udział w zajęciach organizowanych w fantastycznie urządzonym Klubie Rogaś nawiązujących swoją nazwą do lektury dla najmłodszych. Dzięki takim udogodnieniom również dorośli zyskają chwilę oddechu i przyjemnie spędzą czas.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register