Żeglarskie Półkolonie w Elblągu

Nie masz jeszcze pomysłu jak urozmaicić wakacje swojemu dziecku? Elbląska Szkółka Żeglarska Jachtklub Elbląg zaprasza na żeglarskie półkolonie w Elblągu. Gwarantujemy doskonałą zabawę i mnóstwo aktywnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu.

Stowarzyszenie Jachtklub Elbląg proponuje Państwu Półkolonie z elementami Szkolenia Żeglarskiego na łodziach typu Optimist. W planach są: codzienne zajęcia na wodzie, nauka samodzielnego przygotowania łodzi do zejścia na wodę, opanowanie umiejętności wiązania węzłów żeglarskich, nauka wykonywania manewrów na żaglach, jednodniowy rejs po wodach Zalewu Wiślanego, pływania na szybkich łodziach asekuracyjnych typu RIB. Podczas półkolonii dzieci aktywnie spędzą czas na świeżym powietrzu, nauczą się bardzo ważnej w żeglarstwie umiejętności współpracy w grupie i przede wszystkim będą się świetnie bawić.

Półkolonie organizowane będą w dwóch terminach: 13-17.07 ( I turnus) oraz 20-24.07 (II turnus) w godzinach 8.00-13.00. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 9-12 lat. Podczas półkolonii Stowarzyszenie Jachtklub Elbląg zapewnia stałą opiekę doświadczonych trenerów żeglowania, wyżywienie w formie drugiego śniadania oraz obiadu, ubezpieczenie NNW oraz upominek na zakończenie zajęć.  Koszt jednego turnusu to 400 zł.

Szczegółowych informacje na temat półkolonii znajdują się na stronie internetowej jachtklub.elblag.pl lub pod numerem telefonu 509596244. Ilość miejsc ograniczona.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register