Policjanci z naszego regionu poszukują zbiegłego więźnia

W Ostródzie 27-latek uciekł z konwoju. Trwają poszukiwania zbiega. Sąd rejonowy w Ostródzie wydał list gończy za uciekinierem – informuje Radio Olsztyn.

Sąd zezwolił także na publikację wizerunku mężczyzny. Poszukiwany to 27-letni ostródzianin Adam Żukowski. Mężczyzna odbywał karę więzienia za kradzieże i kradzieże z włamaniami.

Przewożony z zakładu karnego w Iławie do sądu rejonowego w Ostródzie 27-latek uciekł około godziny 9 rano. W poszukiwaniach mężczyzny biorą udział przewodnicy z psami tropiącymi. Na drogach dojazdowych do miasta policjanci zorganizowali blokady.

Mężczyzna odbywał karę za kradzieże oraz włamania. Ma ponad 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma ogoloną na łyso głowę. Ubrany był w niebieski t-shirt i szare spodnie. Cechą charakterystyczną jest duży tatuaż na karku

Anna Balińska dodaje, że w działania są zaangażowani policjanci nie tylko z powiatu ostródzkiego.

Z polecenia komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie do Ostródy pojechali przedstawiciele Wydziału Kontroli, którzy wyjaśnią wszystkie okoliczności ucieczki. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat poszukiwanego proszone są o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 112.

źródło: Radio Olsztyn

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register