Festiwal Smaków Food Trucków. Mamy trzy kupony na dowolne dania!

27 i 28 maja food trucki, które przyjadą z całej Polski, ustawią się na bulwarze w Elblągu. To wielkie święto rozmaitych smaków i potraw. Dla naszych Czytelników mamy trzy kupony na dowolne dania, które będzie można smakować podczas imprezy.

Festiwal Smaków doczekał się już 9. edycji w Trójmieście, 3. w Poznaniu oraz 2. w Szczecinie, jak również odbył się m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Gorzowie czy Olsztynie. Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, różnorodnego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie 25 food trucków, reprezentujących kuchnie z różnych stron świata.

Na gości czekać będą różnorodne smaki, od dobrze znanych burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej, węgierskiej, amerykańskiej czy też japońskiej.Uczestnicy będą mieli okazję spróbować m.in.: meksykańskiej chimichangi, pieczonych kasztanów, belgijskich frytek, japońskiego ramenu czy też węgierskich ciastek kominkowych z nutellą. Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzeniem.

Zapowiada się bardzo smaczny weekend!

Data: 27-28 maja 2017, Sobota: 12:00 – 21:00, Niedziela: 12:00 – 20:00. Miejsce: bulwar Zygmunta Augusta w Elblągu. Wstęp: bezpłatny!

Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe. W strefie relaksu i zabawy Żywiec Zdrój każdy będzie mógł odpocząć na wygodnych leżakach i pufach, czy też spróbować swoich sił na mega planszy gry Twister. Na festiwalu pojawi się również pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi czy też logicznym marki Rebel.

Dla naszych Czytelników mamy trzy talony na dania serwowane podczas tej imprezy. Należy na nasz adres: faktyredakcja@gmail.com napisać nam, jakie danie chcielibyście podczas tego wydarzenia zjeść. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy właśnie takimi talonami. Zgłoszenia przyjmujemy do środy, do godz. 15.00. W wiadomości e-mail proszę również podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Więcej informacji: https://web.facebook.com/events/1860706220883950/

Patronaty medialny nad wydarzeniem objęły gazety: www.fakty.elblag.pl oraz www.elblag24.pl.

Sponsor: Żywiec Zdrój, Książęce

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register