Na jakie kody promocyjne mogą liczyć nowi gracze bukmachera STS?

Borykasz się z pewnym zagadnieniem? Nie wiesz, czy warto rejestrować konto online w STS? Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest w pełni legalna. Dodatkowo zapewnia m.in. świetne warunki na start, jeśli chodzi o bonusy. O co konkretnie tutaj jednak chodzi?

Jaki jest obecnie najważniejszy bonus powitalny?

Kilka miesięcy temu firma bukmacherska STS wprowadziła „do obiegu” nową promocję na start. Trzeba przyznać, że jest ona bardzo atrakcyjna. Ale po kolei. By skorzystać z bonusu wynoszącego nawet 1500 PLN, musisz w pierwszej kolejności założyć konto. W trakcie wykonywania tego zadania należy wpisać w odpowiednie pole STS kod promocyjny. Jego treść to STS100. Generalnie to hasło powinno pojawić się automatycznie. Gdyby jednak tak się nie stało, to nie możesz zapominać o tym aspekcie. Poza tym należy potwierdzić chęć odebrania bonusu powitalnego od STS. Co dzieje się dalej? Należy wpłacić pieniądze. Generalnie możesz tutaj w sumie zainkasować nawet 1500 PLN. Aby to było możliwe, trzeba wpłacić łącznie trzy depozyty. Za pierwszym razem masz sposobność zdobyć 100% do 300 PLN. Potem 50% do 500 PLN. Jeśli zdecydujesz się natomiast na trzeci depozyt, to możesz zainkasować 50% już do 700 PLN. Pamiętaj, że na wykonanie tych trzech wpłat masz zaś dokładnie jeden miesiąc.

Na czym polega zakład bez ryzyka?

To nie koniec promocji. Generalnie firma bukmacherska STS jest znana z tego, że zapewnia wiele hojnych, urozmaiconych opcji. Nie inaczej jest teraz (stan na 27 czerwca 2022 roku). Warto zaznaczyć, że każda nowa osoba może otrzymać m.in. zakład bez ryzyka do poziomu 100 PLN. Aby to było możliwe, trzeba mieć konto, wpłacić pieniądze (minimum 50 PLN), a potem zagrać pierwszy zakład. Jeśli Twoje przewidywania okażą się nietrafne, to otrzymasz zwrot stawki (do danego poziomu). Takie promocje mają bardzo wielu zwolenników. W końcu tutaj można tak naprawdę jedynie zyskać. Nawet jak przegrasz swój kupon, to i tak ostatecznie otrzymasz od STS zwrot stawki. Ryzyko jest zatem zminimalizowane tak naprawdę do zera. Eksperci doradzają zaś korzystanie z takich właśnie promocji. Dzięki nim można bowiem uzyskiwać dobre wyniki tak naprawdę bez sporego wysiłku.

Betgames i sporty wirtualne: tutaj także można liczyć na świetne promocje!

W STS są do obstawiania rozmaite działy. Oczywiście zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. W razie czego masz do wyboru także szereg innych sportów (na co dzień cieszących się mniejszym zainteresowaniem). To nie wszystko. W STS można także zająć się działem Betgames z symulowanymi grami karcianymi. Do dyspozycji graczy są rozmaite opcje (wojna, poker itp.). Jeśli zagrasz pierwszy kupon na Betgames i przegrasz, to jesteś uprawniony do otrzymania 20 PLN. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku sportów wirtualnych (bazujących na rozmaitych algorytmach). Dzięki nim też możesz uzyskać bonus 20 PLN. Stanie się tak, jeśli postawisz pierwszy kupon i przegrasz (minimalny kurs w obu przypadkach to 1,91).

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register